Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Stade Mandji
Streaki - Stade Mandji
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stade Mandji — wygrywa u siebie (10/10, 100%)
- Stade Mandji — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Stade Mandji — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Stade Mandji — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Stade Mandji — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Stade Mandji — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Stade Mandji — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Stade Mandji — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Stade Mandji — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Vautour Club
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vautour Club — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)
- Vautour Club — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vautour Club — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vautour Club — jest niepokonany w 2. połowie (15/19, 79%)
- Vautour Club — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
- Vautour Club — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Stade Mandji
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stade Mandji — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Stade Mandji — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Vautour Club
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vautour Club — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vautour Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stade Mandji jest o 75% lepsza niż Vautour Club pod względem odsetku wygranych meczów.
| Stade Mandji | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 40% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 1.40 | 2.10 |
Strzelone | 2.50 | 0.70 | 1.60 |
Stracone | 0.30 | 0.70 | 0.50 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 70% | 70% | 70% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
| Vautour Club | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
Strzelone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 13.06.2026Dvs US Oyem0-0
- 10.06.2026Wvs Lozo5-1
- 06.06.2026Lvs Ogooue FC1-2
- 03.06.2026Wvs Bouenguidi1-0
- 30.05.2026Dvs Pélican0-0
- 27.05.2026Wvs Bitam3-1
- 23.05.2026Wvs Cercle Mbéri1-0
- 20.05.2026Wvs Oyem AC1-0
- 16.05.2026Wvs FC 1052-1
- 13.05.2026Wvs US Oyem2-0
- 14.06.2026Wvs Dikaki1-0
- 10.06.2026Wvs US Oyem2-1
- 06.06.2026Lvs Lozo0-1
- 02.06.2026Dvs Ogooue FC1-1
- 30.05.2026Dvs Bouenguidi1-1
- 27.05.2026Wvs Pélican1-0
- 24.05.2026Dvs Bitam2-2
- 20.05.2026Lvs Cercle Mbéri0-1
- 17.05.2026Wvs Oyem AC1-0
- 10.05.2026Wvs FC 1052-0
Progi bramkowe
| Stade Mandji | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
| Stade Mandji | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 22% (2/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
| Stade Mandji | Vautour Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 78% (7/9) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 56% (5/9) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 11% (1/9) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 44% (4/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 63% (12/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Stade Mandji | Vautour Club | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Gabon, realne dane wkrótce.

