Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Sporting Cristal W
Streaki - Sporting Cristal W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting Cristal W — wygrywa u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — jest niepokonany u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — wygrywa 2. połowę u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/5, 100%)
- Sporting Cristal W — wygrywa 1. połowę u siebie (4/5, 80%)
Streaki - FBC Melgar W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FBC Melgar W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/5, 100%)
- FBC Melgar W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
- FBC Melgar W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
- FBC Melgar W — powyżej 2.5 gola w meczu (7/10, 70%)
- FBC Melgar W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (7/10, 70%)
Serie - Sporting Cristal W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting Cristal W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting Cristal W — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - FBC Melgar W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FBC Melgar W — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FBC Melgar W — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting Cristal W jest o 75% lepsza niż FBC Melgar W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sporting Cristal W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 40% | 70% |
Śr. goli/mecz | 5.20 | 2.60 | 3.90 |
Strzelone | 4.60 | 1.40 | 3.00 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| FBC Melgar W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.20 | 2.90 |
Strzelone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.80 | 1.40 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Lvs Alianza Lima W0-1
- 24.05.2026Wvs Carlos Mannucci W7-0
- 21.05.2026Wvs UNSAAC W1-0
- 16.05.2026Wvs Killas W4-1
- 10.05.2026Lvs Atl. Andahuaylas W1-2
- 03.05.2026Wvs Flamengo FBC W5-1
- 25.04.2026Lvs U. de Deportes W1-3
- 27.03.2026Wvs Defensores W3-1
- 20.03.2026Wvs Yanapuma W4-0
- 14.03.2026Wvs FBC Melgar W4-0
- 12.06.2026Dvs Alianza Lima W0-0
- 30.05.2026Dvs Carlos Mannucci W1-1
- 25.05.2026Lvs Atl. Andahuaylas W1-2
- 21.05.2026Wvs Killas W2-0
- 15.05.2026Wvs UNSAAC W4-0
- 09.05.2026Wvs Flamengo FBC W2-1
- 02.05.2026Lvs U. de Deportes W0-3
- 26.04.2026Lvs Defensores W2-3
- 28.03.2026Wvs Yanapuma W3-0
- 14.03.2026Lvs Sporting Cristal W0-4
Progi bramkowe
| Sporting Cristal W | FBC Melgar W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
Over 2.5 | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
Over 3.5 | 100% (5/5) | 40% (2/5) |
Nie strzelił | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
| Sporting Cristal W | FBC Melgar W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
Over 2.5 | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
Over 3.5 | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
Nie strzelił | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
| Sporting Cristal W | FBC Melgar W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (5/5) | 60% (3/5) |
Over 1.5 | 100% (5/5) | 40% (2/5) |
Over 2.5 | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
Over 3.5 | 20% (1/5) | 0% (0/5) |
Nie strzelił | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-3 gole | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sporting Cristal W | FBC Melgar W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Under 1.5 | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Under 2.5 | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Under 3.5 | 50% (10/20) | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Under 4.5 | 80% (16/20) | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 90% (18/20) | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Przykładowy układ tabeli — Peru, realne dane wkrótce.

