Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Araguaína
Streaki - Araguaína
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Araguaína — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (6/6, 100%)
- Araguaína — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Araguaína — jest niepokonany u siebie (5/6, 83%)
- Araguaína — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Araguaína — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Araguaína — jest niepokonany w 1. połowie (7/10, 70%)
- Araguaína — nie wygrywa 1. połowę (7/10, 70%)
Streaki - Nacional AM
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nacional AM — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nacional AM — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nacional AM — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nacional AM — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Nacional AM — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Nacional AM — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Nacional AM — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Nacional AM — jest niepokonany (15/20, 75%)
Serie - Araguaína
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Araguaína — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Araguaína — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Araguaína — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Nacional AM
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nacional AM — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Nacional AM — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nacional AM jest o 22% lepsza niż Araguaína pod względem odsetku wygranych meczów.
| Araguaína | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.80 | 3.91 |
Strzelone | 3.00 | 2.60 | 2.82 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.09 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 33% | 20% | 27% |
Nie strzelił % | 17% | 20% | 18% |
| Nacional AM | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.40 | 2.45 |
Strzelone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Wvs Galvez9-0
- 30.05.2026Lvs Guaporé2-3
- 24.05.2026Dvs Porto Velho1-1
- 17.05.2026Lvs Independência0-1
- 10.05.2026Wvs Humaitá7-0
- 03.05.2026Wvs Humaitá6-0
- 26.04.2026Dvs Independência1-1
- 19.04.2026Wvs Porto Velho2-1
- 12.04.2026Dvs Guaporé1-1
- 04.04.2026Wvs Galvez2-1
- 14.06.2026Wvs Monte Roraima3-1
- 31.05.2026Dvs Manaus FC1-1
- 23.05.2026Wvs GAS1-0
- 16.05.2026Lvs Manauara0-1
- 10.05.2026Wvs Sao Raimundo2-0
- 03.05.2026Dvs Sao Raimundo0-0
- 25.04.2026Lvs Manauara2-4
- 19.04.2026Wvs GAS3-2
- 12.04.2026Wvs Manaus FC2-0
- 04.04.2026Wvs Monte Roraima1-0
Progi bramkowe
| Araguaína | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (6/6) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (3/6) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 33% (2/6) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (9/10) | 60% (12/20) |
| Araguaína | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 33% (2/6) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 67% (4/6) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (9/10) | 60% (12/20) |
| Araguaína | Nacional AM | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 67% (4/6) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 33% (2/6) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (5/10) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (7/10) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (6/10) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (9/10) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Araguaína | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.00 (1/1) | — | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Total Cards | 4 | — | 4 |
Highest in a Match | 4 | — | 4 |
Lowest in a Match | 4 | — | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Araguaína | Nacional AM | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/31) | 0% (0/11) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 19% (6/31) | 9% (1/11) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 55% (17/31) | 36% (4/11) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 71% (22/31) | 64% (7/11) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 77% (24/31) | 64% (7/11) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 87% (27/31) | 73% (8/11) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.

