Football Stats
Herb Semendrija 1924
Semendrija 1924Śr. pkt/mecz 1.55
Serbia / Prva Liga1 sierpnia 2026 17:30
Herb Borac Cacak
Borac CacakŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Semendrija 1924

Streaki - Semendrija 1924

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Semendrija 1924 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Semendrija 1924 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Semendrija 1924 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Borac Cacak

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Borac Cacak — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Borac Cacak — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Borac Cacak — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Borac Cacak — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Borac Cacak — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Borac Cacak — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Borac Cacak — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Semendrija 1924

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Semendrija 1924 — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Semendrija 1924 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Semendrija 1924 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Semendrija 1924 — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Borac Cacak

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Borac Cacak — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Borac Cacak — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Borac Cacak — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Semendrija 1924Semendrija 192432Herb Borac CacakBorac Cacak
11.05Herb Semendrija 1924Semendrija 192411Herb Borac CacakBorac Cacak
15.03Herb Semendrija 1924Semendrija 192402Herb Borac CacakBorac Cacak
05.10Herb Borac CacakBorac Cacak00Herb Semendrija 1924Semendrija 1924
08.12Herb Borac CacakBorac Cacak40Herb Semendrija 1924Semendrija 1924
25.08Herb Semendrija 1924Semendrija 192432Herb Borac CacakBorac Cacak

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Borac Cacak jest o 22% lepsza niż Semendrija 1924 pod względem odsetku wygranych meczów.

Semendrija 1924DomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Borac CacakDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.30
2.60
1.95
Strzelone
0.80
1.80
1.30
Stracone
0.50
0.80
0.65
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
40%
0%
20%

Ostatnie 10 meczów

Borac Cacak jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Semendrija 1924 u siebie
1.80 gola/mecz
Borac Cacak na wyjeździe

Progi bramkowe

Semendrija 1924Borac Cacak
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSemendrija 1924Borac Cacak
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 2.5
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Prva Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Borac Cacak6501152.50
2Semendrija 19246330122.00
3TSC Backa Topola6330122.00
4OFK Vršac6402122.00
5Javor6321111.83
6Dubočica6312101.67
7Napredak6312101.67
9Loznica614171.17
10FK Vozdovac621371.17
11Teleoptik612350.83
12OFK Bor 1919612350.83
13Naftagas611440.67
14Metalac GM611440.67
15Grafičar611440.67
16Jedinstvo Ub611440.67