Football Stats
Herb Hapoel Katamon
Hapoel KatamonŚr. pkt/mecz 1.00
Izrael / Ligat Ha'al23 sierpnia 2026 19:15
Herb Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel AvivŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Hapoel Katamon

Streaki - Hapoel Katamon

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hapoel Katamon — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Katamon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hapoel Katamon — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Hapoel Katamon — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Maccabi Tel Aviv

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Tel Aviv — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 3.5 kartek (5/6, 83%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Maccabi Tel Aviv — poniżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Maccabi Tel Aviv — poniżej 12.5 rożnych (4/5, 80%)
  • Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)

Serie - Hapoel Katamon

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hapoel Katamon — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Katamon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Maccabi Tel Aviv

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon25Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
03.01Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon13Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
20.09Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv21Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon
16.12Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon23Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
18.09Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv21Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon
31.01Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv21Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon
03.12Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon12Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
29.04Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv21Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon
01.04Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon02Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
04.03Herb Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv12Herb Hapoel KatamonHapoel Katamon

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maccabi Tel Aviv jest o 140% lepsza niż Hapoel Katamon pod względem odsetku wygranych meczów.

Hapoel KatamonDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.80
2.10
1.95
Strzelone
0.70
0.70
0.70
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Maccabi Tel AvivDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.60
4.10
3.35
Strzelone
1.60
2.40
2.00
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
30%
90%
60%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Maccabi Tel Aviv jest o +243% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Hapoel Katamon u siebie
2.40 gola/mecz
Maccabi Tel Aviv na wyjeździe

Progi bramkowe

Hapoel KatamonMaccabi Tel Aviv
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5
20% (2/10)
90% (9/10)
Over 3.5
10% (1/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHapoel KatamonMaccabi Tel Aviv
Match Corners AVG
8.80 (5/40)
8.80 (5/20)
Over 6.5 Corners
60% (3/5)
60% (3/5)
Over 7.5 Corners
60% (3/5)
60% (3/5)
Over 8.5 Corners
60% (3/5)
60% (3/5)
Over 9.5 Corners
60% (3/5)
60% (3/5)
Over 10.5 Corners
40% (2/5)
40% (2/5)
Over 11.5 Corners
40% (2/5)
40% (2/5)
Over 12.5 Corners
20% (1/5)
20% (1/5)
Over 13.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/5)
Over 14.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/5)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHapoel KatamonMaccabi Tel Aviv
Corners Earned Match
5.00
5.00
More Corners Than Opponent
60% (3/5)
60% (3/5)
Over 2.5 Corners Earned
100% (5/5)
100% (5/5)
Over 3.5 Corners Earned
80% (4/5)
80% (4/5)
Over 4.5 Corners Earned
20% (1/5)
20% (1/5)
Over 5.5 Corners Earned
20% (1/5)
20% (1/5)
Over 6.5 Corners Earned
20% (1/5)
20% (1/5)
Over 7.5 Corners Earned
20% (1/5)
20% (1/5)
Over 8.5 Corners Earned
20% (1/5)
20% (1/5)
Corners Earned
25
25

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHapoel KatamonMaccabi Tel Aviv
Match Cards AVG
5.17 (6/6)
5.17 (6/6)
Over 0.5 Cards
100% (6/6)
100% (6/6)
Over 1.5 Cards
100% (6/6)
100% (6/6)
Over 2.5 Cards
83% (5/6)
83% (5/6)
Over 3.5 Cards
83% (5/6)
83% (5/6)
Over 4.5 Cards
67% (4/6)
67% (4/6)
Over 5.5 Cards
50% (3/6)
50% (3/6)
Over 6.5 Cards
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 7.5 Cards
0% (0/6)
0% (0/6)
Total Cards
31
31
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHapoel KatamonMaccabi Tel Aviv
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
70% (14/20)
25% (5/20)
Under 3.5
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Ligat Ha'al — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.