Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Maccabi Tel Aviv
Streaki - Maccabi Tel Aviv
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 spalonych (5/6, 83%)
- Maccabi Tel Aviv — poniżej 3.5 spalonych (5/6, 83%)
- Maccabi Tel Aviv — poniżej 12.5 rożnych (5/6, 83%)
- Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/6, 83%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 4.5 kartek (5/7, 71%)
- Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 kartek (5/7, 71%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 4.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Maccabi Tel Aviv — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Maccabi Haifa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Maccabi Haifa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Maccabi Haifa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maccabi Haifa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maccabi Haifa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Maccabi Haifa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Maccabi Haifa — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Maccabi Haifa — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Maccabi Haifa — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Maccabi Haifa — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Maccabi Haifa — poniżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- Maccabi Haifa — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Maccabi Haifa — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Maccabi Haifa — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Maccabi Haifa — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Maccabi Haifa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Serie - Maccabi Tel Aviv
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Tel Aviv — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - Maccabi Haifa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Maccabi Haifa — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Maccabi Haifa — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Maccabi Tel Aviv jest o 22% lepsza niż Maccabi Haifa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Maccabi Tel Aviv | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 4.40 | 3.35 |
Strzelone | 1.40 | 2.60 | 2.00 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 30% | 90% | 60% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
| Maccabi Haifa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.30 | 3.30 |
Strzelone | 2.20 | 1.30 | 1.75 |
Stracone | 1.10 | 2.00 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.08.2026Dvs FC Lugano1-1
- 23.08.2026Wvs Hapoel Katamon5-2
- 20.08.2026Lvs FC Lugano1-2
- 13.08.2026Wvs CSKA Sofia3-1
- 06.08.2026Lvs CSKA Sofia0-3
- 30.07.2026Wvs Sheriff Tiraspol1-0
- 23.07.2026Wvs Sheriff Tiraspol5-0
- 16.07.2026Wvs Hapoel Beer Sheva3-1
- 30.06.2026Wvs Alashkert1-0
- 26.05.2026Wvs Hapoel Beer Sheva2-1
- 22.08.2026Wvs Hapoel Ramat Gan2-1
- 23.05.2026Wvs Hapoel Beer Sheva5-2
- 19.05.2026Wvs Hapoel Tel Aviv4-1
- 16.05.2026Dvs Hapoel Petah Tikva1-1
- 13.05.2026Lvs Maccabi Tel Aviv0-3
- 09.05.2026Wvs Beitar Jerusalem3-0
- 06.05.2026Lvs Hapoel Beer Sheva0-1
- 02.05.2026Wvs Hapoel Petah Tikva2-1
- 29.04.2026Lvs Hapoel Tel Aviv0-4
- 25.04.2026Lvs Maccabi Tel Aviv1-3
Progi bramkowe
| Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Maccabi Tel Aviv notuje o 31% wyższy wynik niż Maccabi Haifa pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.63 (8/40) | 9.17 (6/20) | 7.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 63% (5/8) | 67% (4/6) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners | 63% (5/8) | 67% (4/6) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners | 50% (4/8) | 67% (4/6) | 0% (0/2) |
Over 9.5 Corners | 50% (4/8) | 67% (4/6) | 0% (0/2) |
Over 10.5 Corners | 38% (3/8) | 50% (3/6) | 0% (0/2) |
Over 11.5 Corners | 25% (2/8) | 33% (2/6) | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/8) | 0% (0/6) | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/8) | 0% (0/6) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.38 | 5.17 | 2.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (4/8) | 67% (4/6) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (7/8) | 100% (6/6) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (5/8) | 83% (5/6) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 33% (2/6) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (2/8) | 33% (2/6) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 35 | 31 | 4 |
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.25 | 4.00 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (4/8) | 67% (4/6) | 0% (0/2) |
Over 2.5 Corners Against | 63% (5/8) | 50% (3/6) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (5/8) | 50% (3/6) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Against | 63% (5/8) | 50% (3/6) | 100% (2/2) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (2/8) | 33% (2/6) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (1/8) | 17% (1/6) | 0% (0/2) |
Corners Against | 34 | 24 | 10 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Maccabi Tel Aviv notuje o 36% wyższy wynik niż Maccabi Haifa pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.25 (8/8) | 5.43 (7/7) | 4.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (8/8) | 100% (7/7) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (8/8) | 100% (7/7) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 88% (7/8) | 86% (6/7) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 88% (7/8) | 86% (6/7) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 63% (5/8) | 71% (5/7) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Cards | 50% (4/8) | 57% (4/7) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 38% (3/8) | 43% (3/7) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/8) | 0% (0/7) | 0% (0/1) |
Total Cards | 42 | 38 | 4 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 4 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Maccabi Tel Aviv | Maccabi Haifa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

