Football Stats
Herb Hapoel Haifa
Hapoel HaifaŚr. pkt/mecz 1.00
Izrael / Ligat Ha'al14 września 2026 19:00
Herb Bnei Sakhnin
Bnei SakhninŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Hapoel Haifa

4W — Hapoel Haifa2D4W — Bnei Sakhnin

Streaki - Hapoel Haifa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hapoel Haifa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Haifa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — powyżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Hapoel Haifa — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Bnei Sakhnin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bnei Sakhnin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bnei Sakhnin — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bnei Sakhnin — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bnei Sakhnin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bnei Sakhnin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Hapoel Haifa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hapoel Haifa — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Haifa — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Haifa — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Haifa — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Haifa — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Bnei Sakhnin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bnei Sakhnin — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Sakhnin — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Sakhnin — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.05Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa30Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin
30.12Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa02Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin
13.09Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin02Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa
02.03Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa21Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin
03.12Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin02Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa
09.05Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa12Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin
06.04Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin21Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa
24.02Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa12Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin
20.12Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin11Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa
22.04Herb Hapoel HaifaHapoel Haifa22Herb Bnei SakhninBnei Sakhnin

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hapoel Haifa jest o 33% lepsza niż Bnei Sakhnin pod względem odsetku wygranych meczów.

Hapoel HaifaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.70
1.80
2.25
Strzelone
1.10
0.70
0.90
Stracone
1.60
1.10
1.35
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Bnei SakhninDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.90
2.10
2.00
Strzelone
0.70
0.40
0.55
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
70%
60%

Ostatnie 10 meczów

Hapoel Haifa jest o +175% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Hapoel Haifa u siebie
0.40 gola/mecz
Bnei Sakhnin na wyjeździe

Progi bramkowe

Hapoel HaifaBnei Sakhnin
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHapoel HaifaBnei Sakhnin
Match Corners AVG
16.00 (1/40)
16.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 14.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHapoel HaifaBnei Sakhnin
Corners Earned Match
8.00
8.00
More Corners Than Opponent
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/1)
0% (0/1)
Corners Earned
8
8

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHapoel HaifaBnei Sakhnin
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHapoel HaifaBnei Sakhnin
Under 0.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 1.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 2.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 3.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ligat Ha'al — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.