Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kauno Žalgiris II
Streaki - Kauno Žalgiris II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kauno Žalgiris II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Kauno Žalgiris II — przegrywa u siebie (9/10, 90%)
- Kauno Žalgiris II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kauno Žalgiris II — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
- Kauno Žalgiris II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Babrungas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Babrungas — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Babrungas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Babrungas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Babrungas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Babrungas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Babrungas — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Babrungas — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Babrungas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Kauno Žalgiris II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kauno Žalgiris II — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
Serie - Babrungas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Babrungas — jest niepokonany w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Babrungas — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Babrungas — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Babrungas — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Babrungas — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Babrungas — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Babrungas jest o 650% lepsza niż Kauno Žalgiris II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kauno Žalgiris II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.80 | 2.50 |
Strzelone | 0.40 | 0.80 | 0.60 |
Stracone | 1.80 | 2.00 | 1.90 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 70% | 40% | 55% |
| Babrungas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.90 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 2.10 | 1.95 |
Stracone | 0.60 | 0.80 | 0.70 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 80% | 40% | 60% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.06.2026Lvs BFA0-1
- 24.06.2026Dvs Babrungas0-0
- 18.06.2026Lvs Neptūną Klaipėda1-2
- 12.06.2026Lvs Dainava0-2
- 30.05.2026Wvs Transinvest 21-0
- 24.05.2026Wvs FA Šiauliai II2-0
- 15.05.2026Lvs Garliava0-3
- 08.05.2026Lvs Ekranas0-1
- 02.05.2026Lvs Be1 NFA0-1
- 24.04.2026Lvs Hegelmann II0-2
- 27.06.2026Wvs FA Šiauliai II1-0
- 24.06.2026Dvs Kauno Žalgiris II0-0
- 19.06.2026Wvs Be1 NFA1-0
- 12.06.2026Wvs Hegelmann II1-0
- 29.05.2026Wvs Minija1-0
- 22.05.2026Dvs Jonava1-1
- 15.05.2026Wvs Žalgiris II3-0
- 09.05.2026Dvs Atmosfera1-1
- 01.05.2026Wvs BFA4-0
- 24.04.2026Wvs Garliava1-0
Progi bramkowe
| Kauno Žalgiris II | Babrungas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Kauno Žalgiris II | Babrungas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 100% (10/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Kauno Žalgiris II | Babrungas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kauno Žalgiris II | Babrungas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

