Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Transinvest 2
Streaki - Transinvest 2
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Transinvest 2 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/7, 100%)
- Transinvest 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Transinvest 2 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/7, 86%)
- Transinvest 2 — remisuje 1. połowę u siebie (6/7, 86%)
- Transinvest 2 — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (5/7, 71%)
- Transinvest 2 — powyżej 1.5 gola w meczu (12/15, 80%)
- Transinvest 2 — powyżej 2.5 gola w meczu (11/15, 73%)
- Transinvest 2 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (11/15, 73%)
Streaki - Neptūną Klaipėda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Neptūną Klaipėda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Neptūną Klaipėda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Neptūną Klaipėda — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Neptūną Klaipėda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Transinvest 2
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Transinvest 2 — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Transinvest 2 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Neptūną Klaipėda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Neptūną Klaipėda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Neptūną Klaipėda jest o 122% lepsza niż Transinvest 2 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Transinvest 2 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 14% | 38% | 27% |
Śr. goli/mecz | 3.29 | 3.25 | 3.27 |
Strzelone | 1.00 | 0.75 | 0.87 |
Stracone | 2.29 | 2.50 | 2.40 |
BTTS % | 43% | 38% | 40% |
Czyste konto % | 14% | 0% | 7% |
Nie strzelił % | 43% | 63% | 53% |
| Neptūną Klaipėda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Lvs Tauras0-1
- 19.06.2026Lvs Garliava0-3
- 14.06.2026Wvs FA Šiauliai II2-1
- 10.06.2026Lvs Neptūną Klaipėda0-3
- 30.05.2026Lvs Kauno Žalgiris II0-1
- 22.05.2026Lvs Ekranas0-4
- 15.05.2026Lvs Be1 NFA0-2
- 11.05.2026Wvs Hegelmann II2-1
- 03.05.2026Lvs Minija1-7
- 25.04.2026Lvs Jonava0-4
- 27.06.2026Lvs Dainava0-1
- 18.06.2026Wvs Kauno Žalgiris II2-1
- 10.06.2026Wvs Transinvest 23-0
- 05.06.2026Wvs Ekranas2-1
- 30.05.2026Wvs Be1 NFA1-0
- 22.05.2026Wvs Hegelmann II3-2
- 16.05.2026Lvs Minija1-3
- 08.05.2026Wvs Jonava1-0
- 02.05.2026Wvs Žalgiris II2-1
- 25.04.2026Wvs Atmosfera3-1
Progi bramkowe
| Transinvest 2 | Neptūną Klaipėda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 57% (4/7) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 43% (3/7) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 43% (3/7) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 43% (3/7) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (9/15) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 73% (11/15) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 87% (13/15) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 93% (14/15) | 60% (12/20) |
| Transinvest 2 | Neptūną Klaipėda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 43% (3/7) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 43% (3/7) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (9/15) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 73% (11/15) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 87% (13/15) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 93% (14/15) | 60% (12/20) |
| Transinvest 2 | Neptūną Klaipėda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 57% (4/7) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 29% (2/7) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 14% (1/7) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (9/15) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 73% (11/15) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 87% (13/15) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 93% (14/15) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Transinvest 2 | Neptūną Klaipėda | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/35) | 0% (0/15) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 31% (11/35) | 20% (3/15) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 34% (12/35) | 27% (4/15) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 71% (25/35) | 67% (10/15) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 89% (31/35) | 87% (13/15) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 91% (32/35) | 87% (13/15) | 95% (19/20) |

