Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Jonava
Streaki - Jonava
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jonava — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Jonava — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Jonava — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Jonava — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Jonava — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Jonava — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Jonava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Jonava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Ekranas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ekranas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ekranas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ekranas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ekranas — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ekranas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ekranas — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ekranas — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Jonava
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jonava — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jonava — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Ekranas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ekranas — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ekranas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ekranas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jonava jest o 100% lepsza niż Ekranas pod względem odsetku wygranych meczów.
| Jonava | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.60 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Ekranas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.70 | 2.90 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Wvs Be1 NFA2-0
- 25.07.2026Wvs Garliava1-0
- 18.07.2026Lvs Minija1-2
- 27.06.2026Lvs Hegelmann II1-2
- 21.06.2026Wvs Žalgiris II2-1
- 12.06.2026Dvs Atmosfera1-1
- 07.06.2026Dvs Minija0-0
- 30.05.2026Lvs BFA0-1
- 22.05.2026Dvs Babrungas1-1
- 16.05.2026Lvs Tauras0-2
- 01.08.2026Dvs Žalgiris II1-1
- 25.07.2026Lvs Babrungas0-2
- 19.07.2026Lvs BFA1-4
- 02.07.2026Lvs BFA0-3
- 27.06.2026Lvs Atmosfera1-2
- 20.06.2026Lvs Tauras1-2
- 05.06.2026Lvs Neptūną Klaipėda1-2
- 29.05.2026Lvs Dainava0-2
- 22.05.2026Wvs Transinvest 24-0
- 17.05.2026Dvs FA Šiauliai II2-2
Progi bramkowe
| Jonava | Ekranas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
| Jonava | Ekranas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
| Jonava | Ekranas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Jonava | Ekranas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

