Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy BFA
Streaki - BFA
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- BFA — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- BFA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- BFA — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- BFA — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- BFA — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- BFA — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- BFA — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Babrungas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Babrungas — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Babrungas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Babrungas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Babrungas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Babrungas — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Babrungas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Babrungas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Babrungas — zachowuje czyste konto (14/20, 70%)
Serie - BFA
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 BFA — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BFA — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 BFA — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 BFA — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 BFA — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 BFA — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Babrungas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Babrungas — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Babrungas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Babrungas — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Babrungas jest o 50% lepsza niż BFA pod względem odsetku wygranych meczów.
| BFA | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.00 | 2.95 |
Strzelone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Babrungas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.00 | 1.95 |
Strzelone | 1.70 | 1.50 | 1.60 |
Stracone | 0.20 | 0.50 | 0.35 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 80% | 60% | 70% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Tauras2-2
- 22.08.2026Wvs Neptūną Klaipėda2-0
- 15.08.2026Dvs Dainava0-0
- 08.08.2026Wvs Transinvest 24-2
- 02.08.2026Lvs FA Šiauliai II0-1
- 26.07.2026Wvs Be1 NFA3-1
- 19.07.2026Wvs Ekranas4-1
- 02.07.2026Wvs Ekranas3-0
- 28.06.2026Wvs Kauno Žalgiris II1-0
- 20.06.2026Lvs Hegelmann II0-1
- 29.08.2026Wvs Garliava1-0
- 21.08.2026Dvs Tauras1-1
- 15.08.2026Wvs Neptūną Klaipėda4-0
- 08.08.2026Lvs Dainava1-2
- 03.08.2026Wvs Transinvest 21-0
- 25.07.2026Wvs Ekranas2-0
- 19.07.2026Wvs Kauno Žalgiris II2-0
- 27.06.2026Wvs FA Šiauliai II1-0
- 24.06.2026Dvs Kauno Žalgiris II0-0
- 19.06.2026Wvs Be1 NFA1-0
Progi bramkowe
| BFA | Babrungas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| BFA | Babrungas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| BFA | Babrungas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | BFA | Babrungas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

