Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - East Kilbride
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- East Kilbride — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- East Kilbride — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- East Kilbride — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- East Kilbride — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- East Kilbride — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- East Kilbride — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- East Kilbride — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- East Kilbride — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- East Kilbride — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Peterhead
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Peterhead — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Peterhead — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Peterhead — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Peterhead — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Peterhead — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - East Kilbride
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 East Kilbride — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 East Kilbride — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 East Kilbride — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 East Kilbride — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Peterhead
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Peterhead — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Peterhead — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Peterhead — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. East Kilbride jest o 117% lepsza niż Peterhead pod względem odsetku wygranych meczów.
| East Kilbride | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 40% | 65% |
Śr. goli/mecz | 4.30 | 3.30 | 3.80 |
Strzelone | 3.10 | 1.70 | 2.40 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Peterhead | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.70 | 2.65 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Ross County0-4
- 22.08.2026Lvs Montrose0-3
- 15.08.2026Wvs Cove Rangers3-0
- 08.08.2026Dvs Airdrie United1-1
- 01.08.2026Wvs Queen of the South5-1
- 02.05.2026Wvs Clyde5-0
- 25.04.2026Wvs Dumbarton1-0
- 18.04.2026Wvs Edinburgh City4-0
- 11.04.2026Lvs Forfar Athletic0-1
- 04.04.2026Wvs Annan Athletic2-1
- 29.08.2026Dvs Alloa Athletic1-1
- 22.08.2026Lvs Cove Rangers0-3
- 15.08.2026Wvs East Fife2-1
- 08.08.2026Wvs Queen of the South1-0
- 01.08.2026Lvs Ross County0-1
- 02.05.2026Lvs Kelty Hearts0-2
- 25.04.2026Lvs Hamilton Academical1-3
- 18.04.2026Dvs Queen of the South1-1
- 14.04.2026Lvs Inverness CT0-2
- 11.04.2026Lvs East Fife1-2
Progi bramkowe
| East Kilbride | Peterhead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
| East Kilbride | Peterhead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
| East Kilbride | Peterhead | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | East Kilbride | Peterhead | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |

