Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy DC Power W
Streaki - DC Power W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- DC Power W — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- DC Power W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- DC Power W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- DC Power W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- DC Power W — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Sporting JAX W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting JAX W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sporting JAX W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sporting JAX W — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting JAX W — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting JAX W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting JAX W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting JAX W — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting JAX W — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting JAX W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting JAX W — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - DC Power W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 DC Power W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 DC Power W — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Sporting JAX W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting JAX W — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX W — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX W — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX W — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting JAX W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting JAX W jest o 75% lepsza niż DC Power W pod względem odsetku wygranych meczów.
| DC Power W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 60% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.20 | 2.10 |
Strzelone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 60% | 20% | 40% |
| Sporting JAX W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 80% | 70% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.80 | 2.55 |
Strzelone | 1.50 | 2.20 | 1.85 |
Stracone | 0.80 | 0.60 | 0.70 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 70% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Lexington W2-1
- 21.08.2026Wvs Brooklyn W4-1
- 15.08.2026Lvs Carolina Ascent W0-1
- 10.05.2026Lvs Spokane Zephyr W0-1
- 06.05.2026Lvs Sporting JAX W0-1
- 01.05.2026Dvs Dallas Trinity W1-1
- 22.04.2026Wvs Fort Lauderdale United W4-0
- 11.04.2026Wvs Tampa Bay Sun W2-0
- 06.04.2026Lvs Fort Lauderdale United W1-3
- 01.04.2026Lvs Lexington W0-2
- 29.08.2026Wvs Dallas Trinity W2-0
- 22.08.2026Wvs Tampa Bay Sun W3-2
- 15.08.2026Wvs Fort Lauderdale United W1-0
- 24.05.2026Lvs Carolina Ascent W0-1
- 16.05.2026Lvs Carolina Ascent W1-3
- 06.05.2026Wvs DC Power W1-0
- 03.05.2026Wvs Brooklyn W2-1
- 25.04.2026Lvs Lexington W1-2
- 19.04.2026Lvs Spokane Zephyr W1-2
- 11.04.2026Wvs Fort Lauderdale United W4-1
Progi bramkowe
| DC Power W | Sporting JAX W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| DC Power W | Sporting JAX W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| DC Power W | Sporting JAX W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | DC Power W | Sporting JAX W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

