Football Stats
Herb Aluminij
AluminijŚr. pkt/mecz 0.70
Słowenia / 1. SNL2 września 2026 20:00
Herb Celje
CeljeŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Aluminij

2W — Aluminij2D6W — Celje

Streaki - Aluminij

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aluminij — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Aluminij — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Aluminij — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Aluminij — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Aluminij — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Aluminij — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Aluminij — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
  • Aluminij — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Aluminij — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Aluminij — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Aluminij — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Celje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Celje — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Celje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Celje — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Celje — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celje — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celje — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celje — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celje — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celje — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
  • Celje — powyżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Celje — powyżej 3.5 kartek (3/3, 100%)
  • Celje — powyżej 3.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
  • Celje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Aluminij

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Celje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Celje — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.04Herb CeljeCelje50Herb AluminijAluminij
05.03Herb AluminijAluminij21Herb CeljeCelje
01.11Herb CeljeCelje21Herb AluminijAluminij
17.08Herb AluminijAluminij23Herb CeljeCelje
30.03Herb CeljeCelje22Herb AluminijAluminij
09.12Herb AluminijAluminij13Herb CeljeCelje
27.09Herb CeljeCelje13Herb AluminijAluminij
23.07Herb AluminijAluminij22Herb CeljeCelje
25.04Herb AluminijAluminij06Herb CeljeCelje
25.02Herb CeljeCelje32Herb AluminijAluminij

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Celje jest o 200% lepsza niż Aluminij pod względem odsetku wygranych meczów.

AluminijDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.90
2.50
2.20
Strzelone
0.90
0.50
0.70
Stracone
1.00
2.00
1.50
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
CeljeDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
3.40
3.10
Strzelone
1.80
2.00
1.90
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

Celje jest o +122% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Aluminij u siebie
2.00 gola/mecz
Celje na wyjeździe

Progi bramkowe

AluminijCelje
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 2.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 3.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAluminijCelje
Match Corners AVG
12.67 (3/40)
12.67 (3/20)
Over 6.5 Corners
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 7.5 Corners
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 8.5 Corners
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 9.5 Corners
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 10.5 Corners
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 11.5 Corners
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 12.5 Corners
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 13.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 14.5 Corners
33% (1/3)
33% (1/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAluminijCelje
Corners Earned Match
5.67
5.67
More Corners Than Opponent
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 2.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 3.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 4.5 Corners Earned
67% (2/3)
67% (2/3)
Over 5.5 Corners Earned
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 6.5 Corners Earned
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 7.5 Corners Earned
33% (1/3)
33% (1/3)
Over 8.5 Corners Earned
33% (1/3)
33% (1/3)
Corners Earned
17
17

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Celje notuje o 81% wyższy wynik niż Aluminij pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAluminijCelje
Match Cards AVG
5.20 (5/5)
3.50 (2/2)
6.33 (3/3)
Over 0.5 Cards
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Over 1.5 Cards
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Over 2.5 Cards
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Over 3.5 Cards
80% (4/5)
50% (1/2)
100% (3/3)
Over 4.5 Cards
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Over 5.5 Cards
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Over 6.5 Cards
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Over 7.5 Cards
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Total Cards
26
7
19
Highest in a Match
8
4
8
Lowest in a Match
3
3
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAluminijCelje
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
1. SNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maribor7430152.14
2Koper7331121.71
3Bravo7322111.57
4Aluminij622281.33
5Celje522181.60
8Nafta721471.00
9Mura721471.00
10Radomlje612350.83