Football Stats
Herb Maribor
MariborŚr. pkt/mecz 1.30
Słowenia / 1. SNL25 lipca 2026 20:15
Herb Brinje-Grosuplje
Brinje-GrosupljeŚr. pkt/mecz 2.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Maribor

1W — Maribor0D0W — Brinje-Grosuplje

Streaki - Maribor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maribor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Maribor — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Maribor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Maribor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Maribor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Maribor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Brinje-Grosuplje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brinje-Grosuplje — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brinje-Grosuplje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brinje-Grosuplje — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brinje-Grosuplje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brinje-Grosuplje — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brinje-Grosuplje — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Brinje-Grosuplje — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - Maribor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maribor — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Maribor — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maribor — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Maribor — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maribor — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Maribor — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Maribor — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Brinje-Grosuplje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brinje-Grosuplje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb MariborMaribor30Herb Brinje-GrosupljeBrinje-Grosuplje

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Brinje-Grosuplje jest o 133% lepsza niż Maribor pod względem odsetku wygranych meczów.

MariborDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
2.40
2.75
Strzelone
2.10
0.90
1.50
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Brinje-GrosupljeDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.10
2.60
2.85
Strzelone
2.20
1.60
1.90
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Maribor jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Maribor u siebie
1.60 gola/mecz
Brinje-Grosuplje na wyjeździe

Progi bramkowe

MariborBrinje-Grosuplje
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMariborBrinje-Grosuplje
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
1. SNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maribor7430152.14
2Koper7331121.71
3Bravo7322111.57
4Aluminij622281.33
5Celje522181.60
8Nafta721471.00
9Mura721471.00
10Radomlje612350.83