Football Stats
Herb Olimpija Ljubljana
Olimpija LjubljanaŚr. pkt/mecz 1.40
Słowenia / 1. SNL5 września 2026 20:15
Herb Brinje-Grosuplje
Brinje-GrosupljeŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Olimpija Ljubljana

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olimpija Ljubljana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Olimpija Ljubljana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Olimpija Ljubljana — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Olimpija Ljubljana — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Olimpija Ljubljana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Olimpija Ljubljana — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Brinje-Grosuplje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brinje-Grosuplje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Brinje-Grosuplje — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brinje-Grosuplje — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brinje-Grosuplje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brinje-Grosuplje — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Olimpija Ljubljana

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olimpija Ljubljana — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Olimpija Ljubljana — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Olimpija Ljubljana — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Brinje-Grosuplje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brinje-Grosuplje — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brinje-Grosuplje — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Brinje-Grosuplje — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brinje-Grosuplje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Brinje-Grosuplje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Brinje-Grosuplje jest o 38% lepsza niż Olimpija Ljubljana pod względem odsetku wygranych meczów.

Olimpija LjubljanaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.00
2.10
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Brinje-GrosupljeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
3.00
3.10
Strzelone
2.10
1.70
1.90
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Brinje-Grosuplje jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Olimpija Ljubljana u siebie
1.70 gola/mecz
Brinje-Grosuplje na wyjeździe

Progi bramkowe

Olimpija LjubljanaBrinje-Grosuplje
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOlimpija LjubljanaBrinje-Grosuplje
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
1. SNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maribor7430152.14
2Koper7331121.71
3Bravo7322111.57
4Aluminij622281.33
5Celje522181.60
8Nafta721471.00
9Mura721471.00
10Radomlje612350.83