Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Sutjeska
Streaki - Sutjeska
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sutjeska — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Sutjeska — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Sutjeska — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sutjeska — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Sutjeska — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sutjeska — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Otrant-Olympic
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Otrant-Olympic — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Otrant-Olympic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Otrant-Olympic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Otrant-Olympic — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Otrant-Olympic — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Otrant-Olympic — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Sutjeska
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sutjeska — przegrywa w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sutjeska — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
Serie - Otrant-Olympic
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Otrant-Olympic — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Otrant-Olympic jest o 20% lepsza niż Sutjeska pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sutjeska | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.40 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Otrant-Olympic | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.90 | 2.95 |
Strzelone | 2.20 | 1.80 | 2.00 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Lvs Bokelj0-1
- 03.08.2026Lvs Buducnost Podgorica0-1
- 30.07.2026Lvs ML Vitebsk1-2
- 23.07.2026Lvs ML Vitebsk0-3
- 15.07.2026Lvs Kairat Almaty0-2
- 08.07.2026Lvs Kairat Almaty1-2
- 24.05.2026Lvs Jedinstvo1-3
- 20.05.2026Wvs Mladost DG1-0
- 16.05.2026Wvs Dečić3-0
- 09.05.2026Dvs Arsenal Tivat1-1
- 09.08.2026Dvs Petrovac0-0
- 02.08.2026Lvs Mladost DG1-2
- 24.05.2026Wvs Kom2-0
- 20.05.2026Wvs Grbalj4-2
- 16.05.2026Dvs Iskra2-2
- 10.05.2026Wvs Mladost Lješkopolje1-0
- 02.05.2026Wvs Igalo2-0
- 26.04.2026Wvs Lovćen2-1
- 18.04.2026Wvs Berane2-0
- 12.04.2026Wvs Rudar4-0
Progi bramkowe
| Sutjeska | Otrant-Olympic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Sutjeska | Otrant-Olympic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Sutjeska | Otrant-Olympic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sutjeska | Otrant-Olympic | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

