Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Berane
Streaki - Berane
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Berane — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Berane — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Berane — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Berane — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Berane — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Berane — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Iskra
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Iskra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Iskra — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Iskra — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
- Iskra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
- Iskra — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Iskra — jest niepokonany w 2. połowie (13/18, 72%)
Serie - Berane
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Berane — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Berane — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
Serie - Iskra
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Iskra — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Iskra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Iskra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Iskra jest o 67% lepsza niż Berane pod względem odsetku wygranych meczów.
| Berane | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Iskra | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.60 | 2.70 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Lvs Jedinstvo0-1
- 24.05.2026Lvs Mladost Lješkopolje1-3
- 20.05.2026Lvs Igalo0-1
- 16.05.2026Dvs Lovćen0-0
- 10.05.2026Wvs Kom4-3
- 03.05.2026Lvs Rudar0-1
- 26.04.2026Dvs Internacional Podgorica2-2
- 18.04.2026Lvs Otrant-Olympic0-2
- 12.04.2026Wvs Grbalj2-1
- 08.04.2026Wvs Iskra2-0
- 15.08.2026Lvs Rudar0-1
- 25.07.2026Lvs Buducnost Podgorica0-2
- 03.06.2026Lvs Jezero1-5
- 29.05.2026Lvs Jezero0-3
- 24.05.2026Wvs Rudar3-1
- 20.05.2026Wvs Internacional Podgorica3-1
- 16.05.2026Dvs Otrant-Olympic2-2
- 10.05.2026Dvs Grbalj2-2
- 03.05.2026Wvs Kom2-1
- 26.04.2026Dvs Mladost Lješkopolje0-0
Progi bramkowe
| Berane | Iskra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 67% (12/18) |
| Berane | Iskra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 75% (6/8) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (4/8) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 13% (1/8) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 67% (12/18) |
| Berane | Iskra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 38% (3/8) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 13% (1/8) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (9/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 67% (12/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Berane | Iskra | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

