Football Stats
Herb Mogren
MogrenŚr. pkt/mecz 1.00
Czarnogóra / Second League23 sierpnia 2026 20:00
Herb Grbalj
GrbaljŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Mogren

0W — Mogren0D1W — Grbalj

Streaki - Mogren

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mogren — przegrywa u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — wygrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — przegrywa 2. połowę u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
  • Mogren — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)

Streaki - Grbalj

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Grbalj — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Grbalj — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Grbalj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Grbalj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Grbalj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Grbalj — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grbalj — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grbalj — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grbalj — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Mogren

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Grbalj

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Grbalj — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grbalj — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb MogrenMogren12Herb GrbaljGrbalj

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Grbalj jest o 52% lepsza niż Mogren pod względem odsetku wygranych meczów.

MogrenDomWyjazdOgółem
Win %
0%
50%
33%
Śr. goli/mecz
3.00
3.50
3.33
Strzelone
1.00
1.50
1.33
Stracone
2.00
2.00
2.00
BTTS %
100%
50%
67%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
0%
50%
33%
GrbaljDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
3.50
3.15
Strzelone
1.60
1.80
1.70
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Grbalj jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Mogren u siebie
1.80 gola/mecz
Grbalj na wyjeździe

Progi bramkowe

MogrenGrbalj
Over 0.5
100% (1/1)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (1/1)
90% (9/10)
Over 2.5
100% (1/1)
70% (7/10)
Over 3.5
0% (0/1)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/1)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
67% (2/3)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
67% (2/3)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
67% (2/3)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
67% (2/3)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMogrenGrbalj
Under 0.5
4% (1/23)
0% (0/3)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (3/23)
0% (0/3)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (8/23)
0% (0/3)
40% (8/20)
Under 3.5
61% (14/23)
67% (2/3)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (19/23)
100% (3/3)
80% (16/20)
Under 5.5
87% (20/23)
100% (3/3)
85% (17/20)
Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Zeta321072.33
3Mogren320162.00
4Lovćen320162.00
5Grbalj312051.67
6Kom310231.00
7Iskra310231.00
8Jedinstvo310231.00
9Rudar310231.00
10Berane300300.00