Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Jedinstvo
Streaki - Jedinstvo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jedinstvo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Jedinstvo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Jedinstvo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Jedinstvo — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Jedinstvo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Jedinstvo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Jedinstvo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Grbalj
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Grbalj — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grbalj — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grbalj — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grbalj — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Grbalj — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grbalj — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grbalj — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grbalj — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grbalj — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Jedinstvo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jedinstvo — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jedinstvo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Grbalj
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Grbalj — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Grbalj — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Grbalj — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Grbalj jest o 29% lepsza niż Jedinstvo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Jedinstvo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.80 | 2.45 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Grbalj | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.40 | 3.05 |
Strzelone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Kom0-2
- 22.08.2026Lvs Lovćen2-3
- 16.08.2026Wvs Berane1-0
- 24.05.2026Wvs Sutjeska3-1
- 20.05.2026Wvs Jezero2-0
- 16.05.2026Lvs Petrovac0-1
- 10.05.2026Dvs Buducnost Podgorica0-0
- 02.05.2026Lvs Mornar0-3
- 26.04.2026Dvs Bokelj1-1
- 18.04.2026Wvs Mladost DG2-1
- 30.08.2026Dvs Mladost Lješkopolje0-0
- 23.08.2026Wvs Mogren2-1
- 15.08.2026Dvs Zeta1-1
- 03.06.2026Lvs Bokelj0-2
- 29.05.2026Dvs Bokelj0-0
- 24.05.2026Wvs Internacional Podgorica2-0
- 20.05.2026Lvs Otrant-Olympic2-4
- 16.05.2026Wvs Kom2-0
- 10.05.2026Dvs Iskra2-2
- 02.05.2026Lvs Mladost Lješkopolje2-3
Progi bramkowe
| Jedinstvo | Grbalj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
| Jedinstvo | Grbalj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
| Jedinstvo | Grbalj | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Jedinstvo | Grbalj | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

