Football Stats
Herb Lovćen
LovćenŚr. pkt/mecz 1.45
Czarnogóra / Second League16 września 2026 19:00
Herb Rudar
RudarŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Lovćen

5W — Lovćen1D4W — Rudar

Streaki - Lovćen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lovćen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Lovćen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lovćen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lovćen — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Lovćen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lovćen — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Rudar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rudar — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rudar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rudar — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rudar — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rudar — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rudar — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rudar — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rudar — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Lovćen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lovćen — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lovćen — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lovćen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Rudar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rudar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.05Herb RudarRudar12Herb LovćenLovćen
18.03Herb LovćenLovćen10Herb RudarRudar
08.11Herb RudarRudar70Herb LovćenLovćen
14.09Herb LovćenLovćen10Herb RudarRudar
03.05Herb LovćenLovćen20Herb RudarRudar
16.03Herb RudarRudar01Herb LovćenLovćen
30.10Herb LovćenLovćen23Herb RudarRudar
07.09Herb RudarRudar00Herb LovćenLovćen
11.05Herb LovćenLovćen01Herb RudarRudar
13.03Herb RudarRudar20Herb LovćenLovćen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lovćen jest o 33% lepsza niż Rudar pod względem odsetku wygranych meczów.

LovćenDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.60
2.40
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
RudarDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
2.50
2.55
Strzelone
1.50
0.60
1.05
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Ostatnie 10 meczów

Lovćen jest o +83% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Lovćen u siebie
0.60 gola/mecz
Rudar na wyjeździe

Progi bramkowe

LovćenRudar
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
47% (9/19)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
53% (10/19)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
58% (11/19)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
74% (14/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLovćenRudar
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Zeta321072.33
3Mogren320162.00
4Lovćen320162.00
5Grbalj312051.67
6Kom310231.00
7Iskra310231.00
8Jedinstvo310231.00
9Rudar310231.00
10Berane300300.00