Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Khovd Western
Streaki - Khovd Western
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Khovd Western — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/8, 100%)
- Khovd Western — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/8, 100%)
- Khovd Western — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/8, 88%)
- Khovd Western — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (6/8, 75%)
Streaki - Khovd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Khovd — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khovd — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khovd — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khovd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khovd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Khovd — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khovd — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khovd — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khovd — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Khovd Western
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Khovd Western — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Khovd
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Khovd — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khovd — powyżej 1.5 gola w meczu w 38 meczach z rzędu
- 🔥 Khovd — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Khovd — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Khovd — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khovd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Khovd — więcej goli pada w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Khovd Western jest o 24% lepsza niż Khovd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Khovd Western | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 38% | 25% | 31% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 3.63 | 4.06 |
Strzelone | 2.25 | 1.38 | 1.81 |
Stracone | 2.25 | 2.25 | 2.25 |
BTTS % | 63% | 50% | 56% |
Czyste konto % | 25% | 25% | 25% |
Nie strzelił % | 13% | 50% | 31% |
| Khovd | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 5.80 | 6.10 | 5.95 |
Strzelone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
Stracone | 3.80 | 4.50 | 4.15 |
BTTS % | 30% | 80% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 18.06.2026Lvs Khangarid1-2
- 13.06.2026Dvs Ulaangom City0-0
- 23.05.2026Wvs Khoromkhon3-1
- 16.05.2026Wvs Khovd5-2
- 09.05.2026Dvs Central Stallions1-1
- 06.05.2026Lvs Ulaanbaatar0-3
- 03.05.2026Lvs Deren1-5
- 26.04.2026Dvs Hunters0-0
- 03.11.2025Lvs Khangarid0-6
- 29.10.2025Wvs Ulaangom City6-0
- 18.06.2026Lvs Deren0-6
- 13.06.2026Lvs Hunters1-10
- 24.05.2026Lvs Khangarid0-6
- 21.05.2026Wvs Ulaangom City3-2
- 16.05.2026Lvs Khovd Western2-5
- 06.05.2026Lvs Khoromkhon1-6
- 03.05.2026Lvs Central Stallions0-9
- 25.04.2026Lvs Ulaanbaatar1-4
- 03.11.2025Lvs Deren0-8
- 29.10.2025Wvs Hunters2-0
Progi bramkowe
| Khovd Western | Khovd | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (8/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (8/8) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 75% (6/8) | 100% (10/10) |
Over 3.5 | 50% (4/8) | 90% (9/10) |
Nie strzelił | 13% (1/8) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (8/16) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (10/16) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (6/16) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 44% (7/16) | 30% (6/20) |
| Khovd Western | Khovd | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (8/8) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (4/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 25% (2/8) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 25% (2/8) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 38% (3/8) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (8/16) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (10/16) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (6/16) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 44% (7/16) | 30% (6/20) |
| Khovd Western | Khovd | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 88% (7/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (4/8) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 38% (3/8) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 38% (3/8) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 38% (3/8) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (8/16) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (10/16) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (6/16) | 15% (3/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 44% (7/16) | 30% (6/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Khovd Western | Khovd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/36) | 13% (2/16) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 6% (2/36) | 13% (2/16) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 17% (6/36) | 25% (4/16) | 10% (2/20) |
Under 3.5 | 28% (10/36) | 44% (7/16) | 15% (3/20) |
Under 4.5 | 36% (13/36) | 56% (9/16) | 20% (4/20) |
Under 5.5 | 56% (20/36) | 69% (11/16) | 45% (9/20) |

