Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Central Stallions
Streaki - Central Stallions
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Central Stallions — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Central Stallions — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Central Stallions — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Central Stallions — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Central Stallions — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Central Stallions — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Central Stallions — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Central Stallions — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Khangarid
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Khangarid — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Khangarid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Khangarid — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khangarid — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Khangarid — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khangarid — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khangarid — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Khangarid — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
- Khangarid — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Khangarid — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Central Stallions
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Central Stallions — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Central Stallions — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Serie - Khangarid
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Khangarid — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khangarid — powyżej 1.5 gola w meczu w 26 meczach z rzędu
- 🔥 Khangarid — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Khangarid — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Khangarid — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Khangarid — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Central Stallions jest o 9% lepsza niż Khangarid pod względem odsetku wygranych meczów.
| Central Stallions | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.80 | 3.90 |
Strzelone | 2.60 | 2.90 | 2.75 |
Stracone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Khangarid | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 4.50 | 4.70 |
Strzelone | 3.30 | 3.30 | 3.30 |
Stracone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
BTTS % | 90% | 60% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.06.2026Lvs Deren0-2
- 21.06.2026Lvs Ulaanbaatar0-3
- 17.06.2026Wvs Ulaanbaatar1-0
- 14.06.2026Wvs Deren2-1
- 24.05.2026Lvs Hunters1-3
- 21.05.2026Dvs Khangarid1-1
- 16.05.2026Wvs Ulaangom City10-0
- 09.05.2026Dvs Khovd Western1-1
- 03.05.2026Wvs Khovd9-0
- 25.04.2026Wvs Khoromkhon2-1
- 24.06.2026Lvs Ulaanbaatar1-3
- 21.06.2026Lvs Deren2-3
- 18.06.2026Wvs Khovd Western2-1
- 24.05.2026Wvs Khovd6-0
- 21.05.2026Dvs Central Stallions1-1
- 17.05.2026Lvs Ulaanbaatar1-3
- 09.05.2026Wvs Deren2-1
- 07.05.2026Wvs Hunters2-0
- 02.05.2026Wvs Khoromkhon6-2
- 26.04.2026Wvs Ulaangom City5-1
Progi bramkowe
| Central Stallions | Khangarid | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Central Stallions | Khangarid | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Central Stallions | Khangarid | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Central Stallions | Khangarid | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |

