Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Ulaangom City
Streaki - Ulaangom City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ulaangom City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/8, 100%)
- Ulaangom City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/8, 88%)
- Ulaangom City — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/8, 88%)
- Ulaangom City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/8, 88%)
- Ulaangom City — przegrywa u siebie (6/8, 75%)
- Ulaangom City — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (6/8, 75%)
- Ulaangom City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/8, 75%)
- Ulaangom City — przegrywa 2. połowę u siebie (6/8, 75%)
- Ulaangom City — przegrywa 1. połowę (13/18, 72%)
Streaki - Hunters
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hunters — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hunters — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Hunters — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hunters — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hunters — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hunters — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hunters — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - Ulaangom City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ulaangom City — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaangom City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaangom City — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaangom City — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaangom City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaangom City — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ulaangom City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Hunters
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hunters — wygrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hunters — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hunters jest o 194% lepsza niż Ulaangom City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ulaangom City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 30% | 17% |
Śr. goli/mecz | 6.75 | 7.20 | 7.00 |
Strzelone | 1.25 | 1.50 | 1.39 |
Stracone | 5.50 | 5.70 | 5.61 |
BTTS % | 75% | 60% | 67% |
Czyste konto % | 13% | 0% | 6% |
Nie strzelił % | 25% | 40% | 33% |
| Hunters | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.70 | 4.80 | 4.75 |
Strzelone | 3.30 | 3.00 | 3.15 |
Stracone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.07.2026Wvs Khovd Western3-2
- 28.06.2026Dvs Khovd3-3
- 25.06.2026Wvs Khoromkhon4-2
- 17.06.2026Wvs Khoromkhon5-2
- 13.06.2026Dvs Khovd Western0-0
- 21.05.2026Lvs Khovd2-3
- 16.05.2026Lvs Central Stallions0-10
- 10.05.2026Lvs Ulaanbaatar1-7
- 07.05.2026Lvs Deren1-7
- 02.05.2026Lvs Hunters2-8
- 28.06.2026Wvs Khovd Western2-0
- 25.06.2026Wvs Khovd6-1
- 22.06.2026Wvs Khoromkhon9-0
- 13.06.2026Wvs Khovd10-1
- 24.05.2026Wvs Central Stallions3-1
- 20.05.2026Lvs Ulaanbaatar1-4
- 17.05.2026Dvs Deren1-1
- 10.05.2026Wvs Khoromkhon5-2
- 07.05.2026Lvs Khangarid0-2
- 02.05.2026Wvs Ulaangom City8-2
Progi bramkowe
| Ulaangom City | Hunters | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 88% (7/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 88% (7/8) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 88% (7/8) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 88% (7/8) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 25% (2/8) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 17% (3/18) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 11% (2/18) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 44% (8/18) | 50% (10/20) |
| Ulaangom City | Hunters | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 75% (6/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 75% (6/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (4/8) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 13% (1/8) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 63% (5/8) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 17% (3/18) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 11% (2/18) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 44% (8/18) | 50% (10/20) |
| Ulaangom City | Hunters | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 88% (7/8) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 88% (7/8) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 88% (7/8) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 38% (3/8) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 38% (3/8) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 17% (3/18) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 61% (11/18) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 11% (2/18) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 44% (8/18) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ulaangom City | Hunters | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/38) | 6% (1/18) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 8% (3/38) | 6% (1/18) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 21% (8/38) | 6% (1/18) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 21% (8/38) | 6% (1/18) | 35% (7/20) |
Under 4.5 | 29% (11/38) | 6% (1/18) | 50% (10/20) |
Under 5.5 | 42% (16/38) | 22% (4/18) | 60% (12/20) |

