Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Xelajú
Streaki - Xelajú
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Xelajú — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Xelajú — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Xelajú — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Xelajú — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Xelajú — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Xelajú — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Xelajú — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Xelajú — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
Streaki - Aurora
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aurora — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aurora — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aurora — poniżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Aurora — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
Serie - Xelajú
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Xelajú — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Xelajú — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Xelajú — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Xelajú — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Xelajú — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Xelajú — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Aurora
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aurora — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Aurora — przegrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Aurora — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Xelajú jest o 200% lepsza niż Aurora pod względem odsetku wygranych meczów.
| Xelajú | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.80 | 2.60 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 0.60 | 1.60 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Aurora | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.30 | 2.30 | 1.80 |
Strzelone | 0.60 | 0.50 | 0.55 |
Stracone | 0.70 | 1.80 | 1.25 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Lvs Deportivo San Pedro0-1
- 24.05.2026Lvs Municipal1-2
- 17.05.2026Lvs Municipal1-4
- 11.05.2026Wvs Comunicaciones2-0
- 08.05.2026Dvs Comunicaciones2-2
- 04.05.2026Wvs Marquense2-0
- 30.04.2026Dvs Marquense1-1
- 26.04.2026Wvs Cobán Imperial2-1
- 19.04.2026Wvs Mictlán3-2
- 17.04.2026Wvs Achuapa3-0
- 25.07.2026Lvs Guastatoya0-1
- 26.04.2026Dvs Mictlán1-1
- 19.04.2026Lvs Mixco0-4
- 15.04.2026Lvs Marquense0-1
- 11.04.2026Lvs Comunicaciones0-1
- 04.04.2026Lvs Antigua GFC0-2
- 01.04.2026Dvs Cobán Imperial0-0
- 29.03.2026Wvs Achuapa1-0
- 23.03.2026Dvs Malacateco1-1
- 19.03.2026Lvs Guastatoya0-1
Progi bramkowe
| Xelajú | Aurora | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Xelajú | Aurora | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Xelajú | Aurora | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Xelajú | Aurora | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Guatemala, realne dane wkrótce.

