Football Stats
Herb Xelajú
XelajúŚr. pkt/mecz 1.60
Guatemala / Liga Nacional31 sierpnia 2026 03:00
Herb Mixco
MixcoŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Xelajú

4W — Xelajú3D3W — Mixco

Streaki - Xelajú

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Xelajú — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Xelajú — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Xelajú — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Xelajú — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Xelajú — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Xelajú — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Xelajú — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Xelajú — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Mixco

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mixco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mixco — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mixco — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mixco — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mixco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mixco — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Xelajú

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Xelajú — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Xelajú — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Mixco

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mixco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb XelajúXelajú41Herb MixcoMixco
11.04Herb MixcoMixco31Herb XelajúXelajú
23.02Herb XelajúXelajú21Herb MixcoMixco
18.10Herb XelajúXelajú12Herb MixcoMixco
09.08Herb MixcoMixco21Herb XelajúXelajú
10.04Herb XelajúXelajú11Herb MixcoMixco
05.02Herb MixcoMixco00Herb XelajúXelajú
02.12Herb XelajúXelajú10Herb MixcoMixco
28.11Herb MixcoMixco00Herb XelajúXelajú
24.11Herb XelajúXelajú32Herb MixcoMixco

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mixco jest o 11% lepsza niż Xelajú pod względem odsetku wygranych meczów.

XelajúDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
3.20
2.90
Strzelone
1.90
1.30
1.60
Stracone
0.70
1.90
1.30
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
MixcoDomWyjazdOgółem
Win %
90%
10%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
2.10
0.80
1.45
Stracone
0.70
2.10
1.40
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Xelajú jest o +137% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Xelajú u siebie
0.80 gola/mecz
Mixco na wyjeździe

Progi bramkowe

XelajúMixco
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemXelajúMixco
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Xelajú18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Mixco18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Guatemala, realne dane wkrótce.