Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Municipal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Municipal — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Municipal — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Municipal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Municipal — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Municipal — zachowuje czyste konto u siebie (9/10, 90%)
- Municipal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Municipal — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Municipal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Municipal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Municipal — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Municipal — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Deportivo San Pedro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo San Pedro — przegrywa na wyjeździe (2/2, 100%)
- Deportivo San Pedro — nie strzela gola na wyjeździe (2/2, 100%)
- Deportivo San Pedro — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
- Deportivo San Pedro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- Deportivo San Pedro — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- Deportivo San Pedro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- Deportivo San Pedro — jest niepokonany w 1. połowie (5/6, 83%)
Serie - Municipal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Municipal — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Municipal — jest niepokonany w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Deportivo San Pedro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo San Pedro — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo San Pedro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo San Pedro — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo San Pedro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Municipal jest o 19% lepsza niż Deportivo San Pedro pod względem odsetku wygranych meczów.
| Municipal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 70% | 80% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.10 | 2.20 |
Strzelone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
Stracone | 0.10 | 0.70 | 0.40 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 90% | 30% | 60% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Deportivo San Pedro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 0% | 67% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 1.50 | 2.83 |
Strzelone | 2.50 | 0.00 | 1.67 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 1.17 |
BTTS % | 50% | 0% | 33% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 33% |
Nie strzelił % | 0% | 100% | 33% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Comunicaciones1-0
- 23.08.2026Wvs Xelajú2-0
- 15.08.2026Lvs Guastatoya0-1
- 09.08.2026Wvs Cobán Imperial2-0
- 03.08.2026Wvs Marquense2-1
- 25.07.2026Wvs Mixco2-0
- 24.05.2026Wvs Xelajú2-1
- 17.05.2026Wvs Xelajú4-1
- 10.05.2026Wvs Mixco5-0
- 06.05.2026Wvs Mixco2-0
- 30.08.2026Wvs Antigua GFC4-3
- 24.08.2026Lvs Malacateco0-2
- 16.08.2026Wvs Aurora2-1
- 09.08.2026Wvs Suchitepéquez3-0
- 02.08.2026Lvs Comunicaciones0-1
- 25.07.2026Wvs Xelajú1-0
Progi bramkowe
| Municipal | Deportivo San Pedro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (1/2) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/2) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 33% (2/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 83% (5/6) |
| Municipal | Deportivo San Pedro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (1/2) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/2) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/2) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 33% (2/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 83% (5/6) |
| Municipal | Deportivo San Pedro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 0% (0/2) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/2) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 33% (2/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 83% (5/6) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Municipal | Deportivo San Pedro | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 4% (1/26) | 5% (1/20) | 0% (0/6) |
Under 1.5 | 35% (9/26) | 35% (7/20) | 33% (2/6) |
Under 2.5 | 62% (16/26) | 65% (13/20) | 50% (3/6) |
Under 3.5 | 85% (22/26) | 85% (17/20) | 83% (5/6) |
Under 4.5 | 88% (23/26) | 90% (18/20) | 83% (5/6) |
Under 5.5 | 96% (25/26) | 100% (20/20) | 83% (5/6) |
Przykładowy układ tabeli — Guatemala, realne dane wkrótce.

