Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Baník Ostrava II
Streaki - Baník Ostrava II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Baník Ostrava II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Baník Ostrava II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Baník Ostrava II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Baník Ostrava II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Baník Ostrava II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Baník Ostrava II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Vlašim
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vlašim — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Vlašim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Vlašim — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Vlašim — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vlašim — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Vlašim — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Baník Ostrava II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Baník Ostrava II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Ostrava II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Ostrava II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Vlašim
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vlašim — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vlašim — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vlašim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vlašim jest o 11% lepsza niż Baník Ostrava II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Baník Ostrava II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 3.30 | 2.70 |
Strzelone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 1.70 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Vlašim | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.30 | 2.50 |
Strzelone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
Stracone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.05.2026Wvs Sparta Praha II1-0
- 16.05.2026Wvs Vlašim1-0
- 10.05.2026Lvs Ústí nad Labem1-2
- 06.05.2026Dvs Zbrojovka Brno1-1
- 03.05.2026Wvs Slavia Praha II3-0
- 26.04.2026Wvs Vysočina Jihlava2-1
- 19.04.2026Dvs Viktoria Žižkov2-2
- 15.04.2026Wvs Opava2-0
- 10.04.2026Wvs Prostějov3-1
- 04.04.2026Lvs Příbram0-3
- 01.07.2026Wvs Slavia Praha2-1
- 23.05.2026Lvs Slavia Praha II2-3
- 16.05.2026Lvs Baník Ostrava II0-1
- 10.05.2026Lvs Zbrojovka Brno0-1
- 06.05.2026Wvs Viktoria Žižkov3-1
- 01.05.2026Dvs Vysočina Jihlava1-1
- 24.04.2026Dvs Prostějov1-1
- 18.04.2026Wvs Chrudim2-0
- 15.04.2026Dvs Příbram0-0
- 11.04.2026Wvs Artis3-1
Progi bramkowe
| Baník Ostrava II | Vlašim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Baník Ostrava II | Vlašim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
| Baník Ostrava II | Vlašim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Baník Ostrava II | Vlašim | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

