Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Arsenal Česká Lípa
Streaki - Arsenal Česká Lípa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Arsenal Česká Lípa — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Arsenal Česká Lípa — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal Česká Lípa — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Slavia Praha II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slavia Praha II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Slavia Praha II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Slavia Praha II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Slavia Praha II — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slavia Praha II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slavia Praha II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slavia Praha II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Slavia Praha II — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Arsenal Česká Lípa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
Serie - Slavia Praha II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slavia Praha II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arsenal Česká Lípa jest o 183% lepsza niż Slavia Praha II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Arsenal Česká Lípa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 90% | 85% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 4.20 | 3.50 |
Strzelone | 2.30 | 3.10 | 2.70 |
Stracone | 0.50 | 1.10 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 70% | 20% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| Slavia Praha II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.20 | 3.10 |
Strzelone | 1.50 | 0.90 | 1.20 |
Stracone | 1.50 | 2.30 | 1.90 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.07.2026Lvs Dukla Praha0-2
- 03.06.2026Wvs Teplice II4-0
- 30.05.2026Wvs Varnsdorf4-2
- 24.05.2026Wvs Slovan Velvary4-1
- 21.05.2026Lvs Sokol Zápy1-2
- 16.05.2026Wvs Baník Souš3-0
- 10.05.2026Wvs Hradec Králové II3-2
- 06.05.2026Wvs Pardubice II3-2
- 02.05.2026Wvs Kolín5-1
- 25.04.2026Wvs Mladá Boleslav II3-0
- 26.07.2026Dvs Příbram2-2
- 23.05.2026Wvs Vlašim3-2
- 16.05.2026Lvs Ústí nad Labem1-2
- 10.05.2026Wvs Táborsko2-1
- 06.05.2026Lvs Hanácká0-5
- 03.05.2026Lvs Baník Ostrava II0-3
- 26.04.2026Lvs Zbrojovka Brno0-1
- 19.04.2026Wvs Opava2-1
- 15.04.2026Wvs Vysočina Jihlava1-0
- 10.04.2026Lvs Chrudim1-6
Progi bramkowe
| Arsenal Česká Lípa | Slavia Praha II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Arsenal Česká Lípa | Slavia Praha II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Arsenal Česká Lípa | Slavia Praha II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Arsenal Česká Lípa | Slavia Praha II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

