Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Vysočina Jihlava
Streaki - Vysočina Jihlava
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vysočina Jihlava — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vysočina Jihlava — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Příbram
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Příbram — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Příbram — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Příbram — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Příbram — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Příbram — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Příbram — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Příbram — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Příbram — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Příbram — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Příbram — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Příbram — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Příbram — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Příbram — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Příbram — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Příbram — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Vysočina Jihlava
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vysočina Jihlava — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vysočina Jihlava — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Příbram
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Příbram — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Příbram — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Příbram jest o 80% lepsza niż Vysočina Jihlava pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vysočina Jihlava | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.10 | 2.10 |
Strzelone | 1.30 | 0.70 | 1.00 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Příbram | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 0.50 | 0.70 | 0.60 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Dvs Třinec0-0
- 24.07.2026Wvs Viktoria Žižkov1-0
- 23.05.2026Wvs Ústí nad Labem3-1
- 16.05.2026Wvs Sparta Praha II2-0
- 10.05.2026Wvs Hanácká1-0
- 06.05.2026Lvs České Budějovice1-3
- 01.05.2026Dvs Vlašim1-1
- 26.04.2026Lvs Baník Ostrava II1-2
- 19.04.2026Lvs Zbrojovka Brno1-2
- 15.04.2026Lvs Slavia Praha II0-1
- 31.07.2026Wvs Opava1-0
- 26.07.2026Dvs Slavia Praha II2-2
- 23.05.2026Dvs Opava0-0
- 16.05.2026Dvs Prostějov0-0
- 12.05.2026Lvs Chrudim0-2
- 06.05.2026Wvs Artis2-0
- 01.05.2026Wvs České Budějovice2-1
- 25.04.2026Lvs Táborsko1-2
- 18.04.2026Wvs Sparta Praha II2-0
- 15.04.2026Dvs Vlašim0-0
Progi bramkowe
| Vysočina Jihlava | Příbram | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Vysočina Jihlava | Příbram | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Vysočina Jihlava | Příbram | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Vysočina Jihlava | Příbram | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.90 (20/20) | — | 3.90 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | — | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Total Cards | 78 | — | 78 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 0 | — | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vysočina Jihlava | Příbram | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

