Football Stats
Herb Prostějov
ProstějovŚr. pkt/mecz 1.05
Czechy / FNL7 sierpnia 2026 18:00
Herb Karviná
KarvináŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Prostějov

1W — Prostějov0D2W — Karviná

Streaki - Prostějov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Prostějov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Prostějov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Prostějov — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Prostějov — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Prostějov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Prostějov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Prostějov — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Prostějov — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Prostějov — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Karviná

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karviná — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Karviná — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Karviná — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Karviná — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Karviná — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Karviná — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Karviná — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Karviná — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Karviná — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Karviná — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Karviná — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Karviná — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Karviná — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Karviná — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Karviná — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Prostějov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Prostějov — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostějov — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Prostějov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Karviná

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karviná — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Karviná — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.08Herb ProstějovProstějov12Herb KarvináKarviná
07.05Herb KarvináKarviná50Herb ProstějovProstějov
15.10Herb ProstějovProstějov21Herb KarvináKarviná

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Karviná jest o 133% lepsza niż Prostějov pod względem odsetku wygranych meczów.

ProstějovDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.50
2.20
2.35
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
KarvináDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
3.00
2.80
2.90
Strzelone
1.10
1.20
1.15
Stracone
1.90
1.60
1.75
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Posiadanie piłki
58%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
13.50
13.22
13.35
Śr. faule/mecz
11.50
12.33
11.94

Ostatnie 10 meczów

Prostějov jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Prostějov u siebie
1.20 gola/mecz
Karviná na wyjeździe

Progi bramkowe

ProstějovKarviná
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
95% (19/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemProstějovKarviná
Match Corners AVG
10.24 (17/40)
10.24 (17/20)
Over 6.5 Corners
88% (15/17)
88% (15/17)
Over 7.5 Corners
71% (12/17)
71% (12/17)
Over 8.5 Corners
65% (11/17)
65% (11/17)
Over 9.5 Corners
59% (10/17)
59% (10/17)
Over 10.5 Corners
47% (8/17)
47% (8/17)
Over 11.5 Corners
29% (5/17)
29% (5/17)
Over 12.5 Corners
18% (3/17)
18% (3/17)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
12% (2/17)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemProstějovKarviná
Corners Earned Match
5.40
5.40
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
108
108

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemProstějovKarviná
Match Cards AVG
4.40 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
88
88
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemProstějovKarviná
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
FNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Prostějov18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Karviná18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.