Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Ústí nad Labem
Streaki - Ústí nad Labem
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ústí nad Labem — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ústí nad Labem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ústí nad Labem — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Ústí nad Labem — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Ústí nad Labem — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ústí nad Labem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ústí nad Labem — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ústí nad Labem — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Arsenal Česká Lípa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal Česká Lípa — wygrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Česká Lípa — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Arsenal Česká Lípa — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ústí nad Labem
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ústí nad Labem — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ústí nad Labem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ústí nad Labem — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ústí nad Labem — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ústí nad Labem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
Serie - Arsenal Česká Lípa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — powyżej 1.5 gola w meczu w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arsenal Česká Lípa jest o 33% lepsza niż Ústí nad Labem pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ústí nad Labem | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.60 | 3.10 |
Strzelone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
Stracone | 0.80 | 2.00 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Arsenal Česká Lípa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 90% | 80% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 4.20 | 3.50 |
Strzelone | 2.20 | 3.10 | 2.65 |
Stracone | 0.60 | 1.10 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs Hanácká2-0
- 24.07.2026Wvs Kladno2-1
- 23.05.2026Lvs Vysočina Jihlava1-3
- 16.05.2026Wvs Slavia Praha II2-1
- 10.05.2026Wvs Baník Ostrava II2-1
- 06.05.2026Wvs Opava2-1
- 02.05.2026Lvs Zbrojovka Brno0-3
- 24.04.2026Wvs Viktoria Žižkov3-0
- 18.04.2026Lvs Prostějov1-2
- 15.04.2026Wvs Chrudim1-0
- 02.08.2026Dvs Slavia Praha II1-1
- 24.07.2026Lvs Dukla Praha0-2
- 03.06.2026Wvs Teplice II4-0
- 30.05.2026Wvs Varnsdorf4-2
- 24.05.2026Wvs Slovan Velvary4-1
- 21.05.2026Lvs Sokol Zápy1-2
- 16.05.2026Wvs Baník Souš3-0
- 10.05.2026Wvs Hradec Králové II3-2
- 06.05.2026Wvs Pardubice II3-2
- 02.05.2026Wvs Kolín5-1
Progi bramkowe
| Ústí nad Labem | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
| Ústí nad Labem | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
| Ústí nad Labem | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ústí nad Labem | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

