Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Slavia Praha II
Streaki - Slavia Praha II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slavia Praha II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Slavia Praha II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slavia Praha II — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Slavia Praha II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Slavia Praha II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Slavia Praha II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Praha II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Slavia Praha II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Hanácká
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hanácká — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hanácká — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hanácká — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hanácká — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hanácká — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Slavia Praha II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slavia Praha II — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Slavia Praha II — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Hanácká
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hanácká — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hanácká — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hanácká — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hanácká — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hanácká — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hanácká — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Hanácká — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hanácká — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hanácká jest o 33% lepsza niż Slavia Praha II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slavia Praha II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.20 | 3.20 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 1.60 | 2.20 | 1.90 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Hanácká | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.50 | 2.30 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.08.2026Wvs Dukla Praha3-1
- 07.08.2026Wvs Třinec3-2
- 02.08.2026Dvs Arsenal Česká Lípa1-1
- 26.07.2026Dvs Příbram2-2
- 23.05.2026Wvs Vlašim3-2
- 16.05.2026Lvs Ústí nad Labem1-2
- 10.05.2026Wvs Táborsko2-1
- 06.05.2026Lvs Hanácká0-5
- 03.05.2026Lvs Baník Ostrava II0-3
- 26.04.2026Lvs Zbrojovka Brno0-1
- 15.08.2026Lvs Vysočina Jihlava0-4
- 07.08.2026Lvs Dukla Praha0-2
- 01.08.2026Lvs Ústí nad Labem0-2
- 24.07.2026Dvs Táborsko0-0
- 23.05.2026Wvs Viktoria Žižkov2-1
- 16.05.2026Dvs Zbrojovka Brno1-1
- 10.05.2026Lvs Vysočina Jihlava0-1
- 06.05.2026Wvs Slavia Praha II5-0
- 02.05.2026Dvs Opava2-2
- 25.04.2026Wvs Chrudim1-0
Progi bramkowe
| Slavia Praha II | Hanácká | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Slavia Praha II | Hanácká | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Slavia Praha II | Hanácká | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slavia Praha II | Hanácká | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

