Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Vysočina Jihlava
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vysočina Jihlava — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vysočina Jihlava — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vysočina Jihlava — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Arsenal Česká Lípa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Arsenal Česká Lípa — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Česká Lípa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Česká Lípa — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Arsenal Česká Lípa — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Vysočina Jihlava
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vysočina Jihlava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Vysočina Jihlava — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Arsenal Česká Lípa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Česká Lípa — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arsenal Česká Lípa jest o 133% lepsza niż Vysočina Jihlava pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vysočina Jihlava | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.80 | 2.40 |
Strzelone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Arsenal Česká Lípa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 80% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 4.10 | 3.75 |
Strzelone | 2.20 | 2.80 | 2.50 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Lvs Dukla Praha1-3
- 25.08.2026Wvs Motorlet Praha3-0
- 21.08.2026Lvs Táborsko0-1
- 15.08.2026Wvs Hanácká4-0
- 07.08.2026Lvs Příbram1-2
- 01.08.2026Dvs Třinec0-0
- 24.07.2026Wvs Viktoria Žižkov1-0
- 23.05.2026Wvs Ústí nad Labem3-1
- 16.05.2026Wvs Sparta Praha II2-0
- 10.05.2026Wvs Hanácká1-0
- 29.08.2026Wvs Vlašim2-1
- 23.08.2026Wvs Baník Ostrava II1-0
- 15.08.2026Lvs Karviná2-5
- 07.08.2026Dvs Ústí nad Labem3-3
- 02.08.2026Dvs Slavia Praha II1-1
- 24.07.2026Lvs Dukla Praha0-2
- 03.06.2026Wvs Teplice II4-0
- 30.05.2026Wvs Varnsdorf4-2
- 24.05.2026Wvs Slovan Velvary4-1
- 21.05.2026Lvs Sokol Zápy1-2
Progi bramkowe
| Vysočina Jihlava | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
| Vysočina Jihlava | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
| Vysočina Jihlava | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vysočina Jihlava | Arsenal Česká Lípa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 30% (6/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 100% (20/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

