Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Prostějov
Streaki - Prostějov
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Prostějov — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (10/10, 100%)
- Prostějov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Prostějov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Prostějov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Prostějov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Prostějov — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Prostějov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Prostějov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Prostějov — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Táborsko
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Táborsko — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Táborsko — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Táborsko — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Táborsko — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Táborsko — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Táborsko — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Táborsko — poniżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Táborsko — powyżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
- Táborsko — poniżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
- Táborsko — powyżej 3.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Táborsko — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Táborsko — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Prostějov
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Prostějov — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Prostějov — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Prostějov — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Prostějov — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Prostějov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Prostějov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Serie - Táborsko
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Táborsko — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Táborsko — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Táborsko — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Táborsko — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Táborsko jest o 100% lepsza niż Prostějov pod względem odsetku wygranych meczów.
| Prostějov | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.30 | 2.65 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
BTTS % | 100% | 60% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 30% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Táborsko | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.70 | 2.60 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Hanácká1-2
- 26.08.2026Wvs Tatran Všechovice3-0
- 21.08.2026Wvs Kladno3-1
- 15.08.2026Dvs Příbram2-2
- 07.08.2026Lvs Karviná1-2
- 31.07.2026Lvs Viktoria Žižkov0-1
- 24.07.2026Dvs Třinec1-1
- 27.06.2026Dvs Opava1-1
- 23.05.2026Wvs Táborsko2-1
- 16.05.2026Dvs Příbram0-0
- 29.08.2026Lvs Ústí nad Labem0-1
- 26.08.2026Wvs Admira Praha4-0
- 21.08.2026Wvs Vysočina Jihlava1-0
- 15.08.2026Wvs Opava3-0
- 09.08.2026Wvs Baník Ostrava II2-1
- 31.07.2026Dvs Dukla Praha2-2
- 24.07.2026Dvs Hanácká0-0
- 30.05.2026Lvs Baník Ostrava0-5
- 26.05.2026Lvs Baník Ostrava0-3
- 23.05.2026Lvs Prostějov1-2
Progi bramkowe
| Prostějov | Táborsko | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| Prostějov | Táborsko | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
| Prostějov | Táborsko | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Prostějov | Táborsko | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.75 (4/4) | — | 4.75 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (4/4) | — | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 100% (4/4) | — | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 100% (4/4) | — | 100% (4/4) |
Over 3.5 Cards | 75% (3/4) | — | 75% (3/4) |
Over 4.5 Cards | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 5.5 Cards | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 6.5 Cards | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Over 7.5 Cards | 25% (1/4) | — | 25% (1/4) |
Total Cards | 19 | — | 19 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Prostějov | Táborsko | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

