Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Alianza Lima W
Streaki - Alianza Lima W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alianza Lima W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Alianza Lima W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Alianza Lima W — wygrywa u siebie (5/6, 83%)
- Alianza Lima W — jest niepokonany u siebie (5/6, 83%)
- Alianza Lima W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
- Alianza Lima W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
- Alianza Lima W — wygrywa 1. połowę u siebie (5/6, 83%)
- Alianza Lima W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Alianza Lima W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
Streaki - U. de Deportes W
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- U. de Deportes W — jest niepokonany na wyjeździe (5/5, 100%)
- U. de Deportes W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/5, 100%)
- U. de Deportes W — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (5/5, 100%)
- U. de Deportes W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
- U. de Deportes W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/5, 100%)
- U. de Deportes W — wygrywa na wyjeździe (4/5, 80%)
- U. de Deportes W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (4/5, 80%)
- U. de Deportes W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
- U. de Deportes W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
- U. de Deportes W — zachowuje czyste konto (7/10, 70%)
Serie - Alianza Lima W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alianza Lima W — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima W — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alianza Lima W — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - U. de Deportes W
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 U. de Deportes W — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 U. de Deportes W — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 U. de Deportes W — wygrywa 2. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 U. de Deportes W — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 U. de Deportes W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. U. de Deportes W jest o 41% lepsza niż Alianza Lima W pod względem odsetku wygranych meczów.
| Alianza Lima W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 83% | 40% | 64% |
Śr. goli/mecz | 5.00 | 1.60 | 3.45 |
Strzelone | 4.17 | 1.00 | 2.73 |
Stracone | 0.83 | 0.60 | 0.73 |
BTTS % | 50% | 20% | 36% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 18% |
| U. de Deportes W | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 100% | 80% | 90% |
Śr. goli/mecz | 6.00 | 5.80 | 5.90 |
Strzelone | 5.80 | 5.20 | 5.50 |
Stracone | 0.20 | 0.60 | 0.40 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 80% | 60% | 70% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Wvs Yanapuma W4-1
- 12.06.2026Dvs FBC Melgar W0-0
- 30.05.2026Wvs Sporting Cristal W1-0
- 26.05.2026Lvs Yanapuma W0-2
- 20.05.2026Dvs Atl. Andahuaylas W1-1
- 17.05.2026Lvs U. de Deportes W1-3
- 08.05.2026Wvs Carlos Mannucci W1-0
- 03.05.2026Wvs UNSAAC W7-1
- 28.03.2026Wvs Flamengo FBC W5-0
- 22.03.2026Wvs Defensores W3-0
- 13.06.2026Wvs UNSAAC W5-0
- 30.05.2026Wvs Killas W2-0
- 25.05.2026Dvs Flamengo FBC W2-2
- 20.05.2026Wvs Yanapuma W10-0
- 17.05.2026Wvs Alianza Lima W3-1
- 09.05.2026Wvs Defensores W7-0
- 02.05.2026Wvs FBC Melgar W3-0
- 25.04.2026Wvs Sporting Cristal W3-1
- 21.03.2026Wvs Atl. Andahuaylas W4-0
- 14.03.2026Wvs Carlos Mannucci W16-0
Progi bramkowe
| Alianza Lima W | U. de Deportes W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
Over 2.5 | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
Over 3.5 | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
Nie strzelił | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 36% (4/11) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 67% (6/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (5/11) | 56% (5/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (6/11) | 67% (6/9) |
| Alianza Lima W | U. de Deportes W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
Over 2.5 | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
Over 3.5 | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
Nie strzelił | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 36% (4/11) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 67% (6/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (5/11) | 56% (5/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (6/11) | 67% (6/9) |
| Alianza Lima W | U. de Deportes W | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
Over 2.5 | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
Nie strzelił | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
1. połowa — 1-2 gole | 36% (4/11) | 56% (5/9) |
1. połowa — 1-3 gole | 64% (7/11) | 67% (6/9) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (5/11) | 56% (5/9) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (6/11) | 67% (6/9) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Alianza Lima W | U. de Deportes W | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (1/21) | 9% (1/11) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 14% (3/21) | 27% (3/11) | 0% (0/10) |
Under 2.5 | 29% (6/21) | 45% (5/11) | 10% (1/10) |
Under 3.5 | 38% (8/21) | 55% (6/11) | 20% (2/10) |
Under 4.5 | 62% (13/21) | 64% (7/11) | 60% (6/10) |
Under 5.5 | 76% (16/21) | 82% (9/11) | 70% (7/10) |
Przykładowy układ tabeli — Peru, realne dane wkrótce.

