Football Stats
Herb MFK Bytča
MFK BytčaŚr. pkt/mecz 1.95
Słowacja / 2. liga5 września 2026 16:00
Herb Šamorín
ŠamorínŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - MFK Bytča

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • MFK Bytča — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • MFK Bytča — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • MFK Bytča — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • MFK Bytča — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • MFK Bytča — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • MFK Bytča — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • MFK Bytča — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Šamorín

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Šamorín — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Šamorín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Šamorín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Šamorín — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šamorín — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šamorín — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šamorín — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - MFK Bytča

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 MFK Bytča — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 MFK Bytča — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 MFK Bytča — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 MFK Bytča — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 MFK Bytča — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Šamorín

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Šamorín — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Šamorín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Šamorín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. MFK Bytča jest o 33% lepsza niż Šamorín pod względem odsetku wygranych meczów.

MFK BytčaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.00
2.90
2.95
Strzelone
1.80
1.50
1.65
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
ŠamorínDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
3.60
2.90
Strzelone
1.20
1.90
1.55
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%

Ostatnie 10 meczów

Šamorín jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
MFK Bytča u siebie
1.90 gola/mecz
Šamorín na wyjeździe

Progi bramkowe

MFK BytčaŠamorín
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMFK BytčaŠamorín
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
2. liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Petržalka6600183.00
2Šamorín6501152.50
4Pohronie6312101.67
6Žilina II6312101.67
7Tatran Prešov6312101.67
10Malženice621371.17
11Galanta621371.17
12Humenné620461.00
14Zlaté Moravce612350.83
16MFK Bytča610530.50