Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Považská Bystrica
Streaki - Považská Bystrica
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Považská Bystrica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Považská Bystrica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Považská Bystrica — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Považská Bystrica — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Považská Bystrica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
Streaki - Baník Lehota p.Vtáčnikom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Baník Lehota p.Vtáčnikom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Baník Lehota p.Vtáčnikom — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Baník Lehota p.Vtáčnikom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Baník Lehota p.Vtáčnikom — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Baník Lehota p.Vtáčnikom — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Baník Lehota p.Vtáčnikom — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Považská Bystrica
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Považská Bystrica — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Považská Bystrica — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Považská Bystrica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Považská Bystrica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Baník Lehota p.Vtáčnikom
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Baník Lehota p.Vtáčnikom — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Lehota p.Vtáčnikom — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Lehota p.Vtáčnikom — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Lehota p.Vtáčnikom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Baník Lehota p.Vtáčnikom jest o 20% lepsza niż Považská Bystrica pod względem odsetku wygranych meczów.
| Považská Bystrica | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.40 | 3.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
Stracone | 1.50 | 2.00 | 1.75 |
BTTS % | 70% | 90% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| Baník Lehota p.Vtáčnikom | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.50 | 2.85 |
Strzelone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
Stracone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Slovan Bratislava II1-1
- 22.08.2026Lvs Šamorín1-4
- 16.08.2026Wvs Malženice2-1
- 10.08.2026Wvs Zlaté Moravce2-1
- 31.07.2026Lvs Pohronie1-2
- 25.07.2026Wvs Inter Bratislava3-1
- 15.05.2026Wvs Púchov1-0
- 08.05.2026Dvs Pohronie1-1
- 02.05.2026Dvs Stará Ľubovňa1-1
- 25.04.2026Dvs Šamorín1-1
- 29.08.2026Wvs Humenné1-0
- 22.08.2026Dvs Slovan Bratislava II2-2
- 15.08.2026Wvs Šamorín2-0
- 08.08.2026Dvs Malženice1-1
- 01.08.2026Dvs Zlaté Moravce2-2
- 25.07.2026Dvs Pohronie3-3
- 15.05.2026Dvs Zlaté Moravce3-3
- 08.05.2026Lvs Dukla Banská Bystrica1-4
- 01.05.2026Wvs Inter Bratislava1-0
- 26.04.2026Dvs Slávia TU Košice1-1
Progi bramkowe
| Považská Bystrica | Baník Lehota p.Vtáčnikom | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Považská Bystrica | Baník Lehota p.Vtáčnikom | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Považská Bystrica | Baník Lehota p.Vtáčnikom | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Považská Bystrica | Baník Lehota p.Vtáčnikom | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

