Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Rekord Bielsko-Biała
Streaki - Rekord Bielsko-Biała
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rekord Bielsko-Biała — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Rekord Bielsko-Biała — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Rekord Bielsko-Biała — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rekord Bielsko-Biała — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Rekord Bielsko-Biała — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rekord Bielsko-Biała — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rekord Bielsko-Biała — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Zawisza Bydgoszcz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zawisza Bydgoszcz — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zawisza Bydgoszcz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zawisza Bydgoszcz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zawisza Bydgoszcz — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zawisza Bydgoszcz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zawisza Bydgoszcz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zawisza Bydgoszcz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Rekord Bielsko-Biała
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rekord Bielsko-Biała — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Rekord Bielsko-Biała — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Zawisza Bydgoszcz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zawisza Bydgoszcz — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zawisza Bydgoszcz — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zawisza Bydgoszcz — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zawisza Bydgoszcz — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Zawisza Bydgoszcz — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zawisza Bydgoszcz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zawisza Bydgoszcz jest o 150% lepsza niż Rekord Bielsko-Biała pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rekord Bielsko-Biała | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.80 | 2.55 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.30 | 1.50 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Zawisza Bydgoszcz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 80% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.20 | 2.60 |
Strzelone | 1.60 | 2.40 | 2.00 |
Stracone | 0.40 | 0.80 | 0.60 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 60% | 60% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Dvs Lechia Zielona Góra1-1
- 30.05.2026Lvs Chojniczanka Chojnice0-2
- 23.05.2026Wvs Świt Skolwin1-0
- 09.05.2026Lvs Olimpia Grudziądz0-2
- 02.05.2026Wvs ŁKS Łódź II1-0
- 24.04.2026Dvs Stal Stalowa Wola1-1
- 18.04.2026Wvs Resovia Rzeszów2-1
- 12.04.2026Wvs Podbeskidzie2-1
- 02.04.2026Dvs Hutnik Kraków0-0
- 29.03.2026Wvs Zaglebie Sosnowiec4-0
- 25.07.2026Dvs Sokół Kleczew1-1
- 30.05.2026Wvs Cartusia Kartuzy2-0
- 23.05.2026Wvs Luzino2-0
- 17.05.2026Wvs Lech Poznań II4-2
- 13.05.2026Wvs Wda Świecie1-0
- 09.05.2026Wvs Elana Toruń3-0
- 01.05.2026Lvs Flota Świnoujście0-1
- 25.04.2026Wvs Stargard Szczeciński3-2
- 18.04.2026Wvs Polonia Środa1-0
- 12.04.2026Wvs Wybrzeże Rewalskie Rewal7-2
Progi bramkowe
| Rekord Bielsko-Biała | Zawisza Bydgoszcz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Rekord Bielsko-Biała | Zawisza Bydgoszcz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Rekord Bielsko-Biała | Zawisza Bydgoszcz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rekord Bielsko-Biała | Zawisza Bydgoszcz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

