Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Świt Skolwin
Streaki - Świt Skolwin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Świt Skolwin — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Świt Skolwin — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Świt Skolwin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Świt Skolwin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Świt Skolwin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Sandecja Nowy Sącz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sandecja Nowy Sącz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sandecja Nowy Sącz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sandecja Nowy Sącz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sandecja Nowy Sącz — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Świt Skolwin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Świt Skolwin — przegrywa w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Świt Skolwin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Sandecja Nowy Sącz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sandecja Nowy Sącz jest o 80% lepsza niż Świt Skolwin pod względem odsetku wygranych meczów.
| Świt Skolwin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.60 | 3.05 |
Strzelone | 1.60 | 0.50 | 1.05 |
Stracone | 1.90 | 2.10 | 2.00 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Sandecja Nowy Sącz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.80 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Lvs Legia Warszawa II0-5
- 01.08.2026Lvs Hutnik Kraków0-3
- 25.07.2026Lvs Górnik Łęczna2-3
- 30.05.2026Lvs Olimpia Grudziądz0-1
- 23.05.2026Lvs Rekord Bielsko-Biała0-1
- 17.05.2026Wvs Śląsk Wrocław II4-3
- 08.05.2026Dvs ŁKS Łódź II1-1
- 01.05.2026Lvs Podbeskidzie0-2
- 26.04.2026Lvs Podhale Nowy Targ1-3
- 19.04.2026Lvs Hutnik Kraków1-4
- 09.08.2026Lvs Avia Świdnik0-3
- 02.08.2026Wvs Chojniczanka Chojnice3-0
- 25.07.2026Dvs Hutnik Kraków0-0
- 06.06.2026Lvs Podbeskidzie1-3
- 02.06.2026Wvs Olimpia Grudziądz2-1
- 30.05.2026Wvs Zaglebie Sosnowiec1-0
- 23.05.2026Wvs Sokół Kleczew5-2
- 17.05.2026Lvs Olimpia Grudziądz1-3
- 10.05.2026Dvs Warta Poznań0-0
- 03.05.2026Dvs Podhale Nowy Targ0-0
Progi bramkowe
| Świt Skolwin | Sandecja Nowy Sącz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Świt Skolwin | Sandecja Nowy Sącz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Świt Skolwin | Sandecja Nowy Sącz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Świt Skolwin | Sandecja Nowy Sącz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

