Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Limavady United
Streaki - Limavady United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Limavady United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Limavady United — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Limavady United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Limavady United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Limavady United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Carrick Rangers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Carrick Rangers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Carrick Rangers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Carrick Rangers — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Carrick Rangers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Carrick Rangers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Carrick Rangers — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Carrick Rangers — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Limavady United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Limavady United — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Limavady United — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Limavady United — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Limavady United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Carrick Rangers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Carrick Rangers — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Carrick Rangers — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Carrick Rangers — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Carrick Rangers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Limavady United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 70% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.00 | 2.65 |
Strzelone | 1.50 | 2.10 | 1.80 |
Stracone | 0.80 | 0.90 | 0.85 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Carrick Rangers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.50 | 3.45 |
Strzelone | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Stracone | 1.00 | 1.40 | 1.20 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Lvs Glentoran0-2
- 24.07.2026Lvs Linfield0-1
- 24.04.2026Lvs Queen's University0-1
- 18.04.2026Wvs Annagh United2-0
- 11.04.2026Wvs Newington Youth5-1
- 03.04.2026Dvs H&W Welders0-0
- 28.03.2026Wvs Loughgall1-0
- 21.03.2026Wvs H&W Welders4-1
- 14.03.2026Wvs Newington Youth4-1
- 11.03.2026Wvs Queen's University2-0
- 08.08.2026Wvs Portadown1-0
- 28.07.2026Wvs Ards1-0
- 06.05.2026Lvs Dungannon Swifts1-3
- 25.04.2026Wvs Glenavon FC3-2
- 18.04.2026Wvs Bangor3-0
- 11.04.2026Lvs Ballymena United2-3
- 07.04.2026Dvs Portadown1-1
- 28.03.2026Wvs Crusaders FC6-1
- 20.03.2026Wvs Linfield2-0
- 14.03.2026Lvs Ballymena United1-2
Progi bramkowe
| Limavady United | Carrick Rangers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Limavady United | Carrick Rangers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Limavady United | Carrick Rangers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Limavady United | Carrick Rangers | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

