Football Stats
Herb Linfield
LinfieldŚr. pkt/mecz 1.10
Irlandia Północna / Premiership21 sierpnia 2026 20:45
Herb Cliftonville FC
Cliftonville FCŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Linfield

4W — Linfield3D3W — Cliftonville FC

Streaki - Linfield

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Linfield — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Linfield — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Linfield — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Linfield — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Linfield — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Linfield — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Linfield — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Linfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Cliftonville FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cliftonville FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cliftonville FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cliftonville FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cliftonville FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cliftonville FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cliftonville FC — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Linfield

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Linfield — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Linfield — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Linfield — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Linfield — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Linfield — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Cliftonville FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cliftonville FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cliftonville FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cliftonville FC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cliftonville FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cliftonville FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb LinfieldLinfield10Herb Cliftonville FCCliftonville FC
25.04Herb LinfieldLinfield12Herb Cliftonville FCCliftonville FC
01.03Herb Cliftonville FCCliftonville FC20Herb LinfieldLinfield
02.11Herb Cliftonville FCCliftonville FC00Herb LinfieldLinfield
24.08Herb LinfieldLinfield10Herb Cliftonville FCCliftonville FC
25.01Herb LinfieldLinfield21Herb Cliftonville FCCliftonville FC
26.10Herb LinfieldLinfield12Herb Cliftonville FCCliftonville FC
17.09Herb Cliftonville FCCliftonville FC00Herb LinfieldLinfield
27.04Herb LinfieldLinfield11Herb Cliftonville FCCliftonville FC
20.02Herb Cliftonville FCCliftonville FC03Herb LinfieldLinfield

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cliftonville FC jest o 50% lepsza niż Linfield pod względem odsetku wygranych meczów.

LinfieldDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
2.70
2.90
Strzelone
1.00
1.70
1.35
Stracone
2.10
1.00
1.55
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Cliftonville FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
3.10
3.35
Strzelone
1.80
1.30
1.55
Stracone
1.80
1.80
1.80
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Cliftonville FC jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Linfield u siebie
1.30 gola/mecz
Cliftonville FC na wyjeździe

Progi bramkowe

LinfieldCliftonville FC
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLinfieldCliftonville FC
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Coleraine FC4310102.50
2Carrick Rangers430192.25
4Crusaders FC430192.25
5Linfield430192.25
6Glentoran420261.50
7Cliftonville FC420261.50
9Larne101011.00
10Limavady United300300.00
11Portadown400400.00
12Bangor300300.00