Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Glentoran
Streaki - Glentoran
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Glentoran — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Glentoran — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Glentoran — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Glentoran — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Glentoran — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Glentoran — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Glentoran — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Crusaders FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Crusaders FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Crusaders FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Crusaders FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Crusaders FC — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Crusaders FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Crusaders FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Crusaders FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Glentoran
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Glentoran — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Glentoran — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Glentoran — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Glentoran — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Glentoran — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Crusaders FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Crusaders FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Crusaders FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Crusaders FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Crusaders FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Glentoran jest o 43% lepsza niż Crusaders FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Glentoran | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.30 | 2.85 |
Strzelone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Stracone | 0.50 | 1.40 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Crusaders FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 4.00 | 3.80 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 1.80 | 2.80 | 2.30 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Wvs Ballymena United2-0
- 15.08.2026Lvs Linfield1-2
- 08.08.2026Wvs Limavady United2-0
- 16.07.2026Lvs Rīgas FS0-2
- 09.07.2026Lvs Rīgas FS1-2
- 25.04.2026Lvs Coleraine FC2-6
- 17.04.2026Dvs Larne0-0
- 11.04.2026Wvs Dungannon Swifts5-0
- 07.04.2026Wvs Cliftonville FC2-1
- 28.03.2026Dvs Linfield1-1
- 22.08.2026Wvs Portadown3-2
- 15.08.2026Wvs Ballymena United2-1
- 07.08.2026Lvs Cliftonville FC1-2
- 01.05.2026Lvs Annagh United1-2
- 28.04.2026Wvs Annagh United3-2
- 25.04.2026Wvs Ballymena United3-2
- 18.04.2026Wvs Glenavon FC1-0
- 11.04.2026Wvs Portadown4-0
- 07.04.2026Dvs Bangor1-1
- 28.03.2026Lvs Carrick Rangers1-6
Progi bramkowe
| Glentoran | Crusaders FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Glentoran | Crusaders FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Glentoran | Crusaders FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Glentoran | Crusaders FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |

