Football Stats
Herb Portadown
PortadownŚr. pkt/mecz 1.10
Irlandia Północna / Premiership28 sierpnia 2026 20:45
Herb Coleraine FC
Coleraine FCŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Portadown

0W — Portadown1D9W — Coleraine FC

Streaki - Portadown

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portadown — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Portadown — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Portadown — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Coleraine FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Coleraine FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Coleraine FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Coleraine FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Coleraine FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Coleraine FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Coleraine FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Coleraine FC — wygrywa (14/20, 70%)

Serie - Portadown

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portadown — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Portadown — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Coleraine FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Coleraine FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coleraine FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Coleraine FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb PortadownPortadown03Herb Coleraine FCColeraine FC
10.02Herb Coleraine FCColeraine FC21Herb PortadownPortadown
25.10Herb PortadownPortadown02Herb Coleraine FCColeraine FC
13.09Herb PortadownPortadown14Herb Coleraine FCColeraine FC
22.03Herb Coleraine FCColeraine FC10Herb PortadownPortadown
01.03Herb Coleraine FCColeraine FC20Herb PortadownPortadown
17.09Herb PortadownPortadown22Herb Coleraine FCColeraine FC
14.01Herb Coleraine FCColeraine FC41Herb PortadownPortadown
29.10Herb Coleraine FCColeraine FC40Herb PortadownPortadown
20.08Herb PortadownPortadown02Herb Coleraine FCColeraine FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Coleraine FC jest o 133% lepsza niż Portadown pod względem odsetku wygranych meczów.

PortadownDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
3.30
2.60
Strzelone
0.80
1.20
1.00
Stracone
1.10
2.10
1.60
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Coleraine FCDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.60
3.20
3.40
Strzelone
2.60
1.90
2.25
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Coleraine FC jest o +137% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Portadown u siebie
1.90 gola/mecz
Coleraine FC na wyjeździe

Progi bramkowe

PortadownColeraine FC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPortadownColeraine FC
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Coleraine FC4310102.50
2Carrick Rangers430192.25
4Crusaders FC430192.25
5Linfield430192.25
6Glentoran420261.50
7Cliftonville FC420261.50
9Larne101011.00
10Limavady United300300.00
11Portadown400400.00
12Bangor300300.00