Football Stats
Herb Dungannon Swifts
Dungannon SwiftsŚr. pkt/mecz 1.05
Irlandia Północna / Premiership19 września 2026 16:00
Herb Ballymena United
Ballymena UnitedŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dungannon Swifts

Streaki - Dungannon Swifts

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dungannon Swifts — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dungannon Swifts — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Dungannon Swifts — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dungannon Swifts — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Dungannon Swifts — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dungannon Swifts — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dungannon Swifts — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Ballymena United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ballymena United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ballymena United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ballymena United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ballymena United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ballymena United — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ballymena United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ballymena United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Dungannon Swifts

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dungannon Swifts — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dungannon Swifts — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dungannon Swifts — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dungannon Swifts — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dungannon Swifts — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dungannon Swifts — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Ballymena United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ballymena United — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.01Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts20Herb Ballymena UnitedBallymena United
06.12Herb Ballymena UnitedBallymena United12Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts
27.09Herb Ballymena UnitedBallymena United02Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts
08.03Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts03Herb Ballymena UnitedBallymena United
14.12Herb Ballymena UnitedBallymena United01Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts
24.08Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts10Herb Ballymena UnitedBallymena United
27.04Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts30Herb Ballymena UnitedBallymena United
13.01Herb Ballymena UnitedBallymena United24Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts
28.10Herb Ballymena UnitedBallymena United11Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts
30.09Herb Dungannon SwiftsDungannon Swifts01Herb Ballymena UnitedBallymena United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dungannon Swifts jest o 75% lepsza niż Ballymena United pod względem odsetku wygranych meczów.

Dungannon SwiftsDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.40
3.40
3.40
Strzelone
1.50
0.70
1.10
Stracone
1.90
2.70
2.30
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Ballymena UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.40
3.00
2.70
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Dungannon Swifts jest o +15% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Dungannon Swifts u siebie
1.30 gola/mecz
Ballymena United na wyjeździe

Progi bramkowe

Dungannon SwiftsBallymena United
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDungannon SwiftsBallymena United
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Coleraine FC4310102.50
2Carrick Rangers430192.25
4Crusaders FC430192.25
5Linfield430192.25
6Glentoran520361.20
7Cliftonville FC420261.50
8Larne211042.00
10Limavady United300300.00
11Portadown400400.00
12Bangor300300.00