Football Stats
Herb Příbram II
Příbram IIŚr. pkt/mecz 1.05
Czechy / 3. liga - CFL A16 sierpnia 2026 15:00
Herb České Budějovice
České BudějoviceŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Příbram II

Streaki - Příbram II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Příbram II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Příbram II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Příbram II — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Příbram II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Příbram II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Příbram II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Příbram II — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - České Budějovice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • České Budějovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • České Budějovice — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • České Budějovice — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • České Budějovice — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • České Budějovice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • České Budějovice — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • České Budějovice — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • České Budějovice — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • České Budějovice — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • České Budějovice — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • České Budějovice — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • České Budějovice — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • České Budějovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • České Budějovice — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • České Budějovice — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • České Budějovice — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Příbram II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Příbram II — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Příbram II — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Příbram II — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - České Budějovice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 České Budějovice — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 České Budějovice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Příbram IIPříbram II02Herb České BudějoviceČeské Budějovice

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. České Budějovice jest o 50% lepsza niż Příbram II pod względem odsetku wygranych meczów.

Příbram IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
3.50
3.00
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.20
2.50
1.85
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
České BudějoviceDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Příbram II jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Příbram II u siebie
1.10 gola/mecz
České Budějovice na wyjeździe

Progi bramkowe

Příbram IIČeské Budějovice
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPříbram IIČeské Budějovice
Match Cards AVG
3.30 (20/20)
3.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
66
66
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPříbram IIČeské Budějovice
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
3. liga - CFL A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Příbram II18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.