Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Newington Youth
Streaki - Newington Youth
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Newington Youth — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Newington Youth — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Newington Youth — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Newington Youth — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Newington Youth — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Newington Youth — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Newington Youth — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Newington Youth — nie wygrywa 1. połowę (14/19, 74%)
- Newington Youth — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - Queen's University
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Queen's University — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Queen's University — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Queen's University — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Queen's University — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Queen's University — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Queen's University — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Queen's University — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Newington Youth
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Newington Youth — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Newington Youth — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Newington Youth — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Newington Youth — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Newington Youth — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Queen's University
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Queen's University — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Queen's University — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Newington Youth jest o 11% lepsza niż Queen's University pod względem odsetku wygranych meczów.
| Newington Youth | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 4.10 | 3.95 |
Strzelone | 2.30 | 2.10 | 2.20 |
Stracone | 1.50 | 2.00 | 1.75 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
| Queen's University | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.50 | 2.70 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 11.08.2026Dvs Loughgall2-2
- 08.08.2026Wvs Annagh United4-1
- 24.04.2026Wvs Loughgall2-1
- 18.04.2026Lvs H&W Welders2-4
- 11.04.2026Lvs Limavady United1-5
- 04.04.2026Wvs Queen's University2-0
- 27.03.2026Wvs Annagh United1-0
- 21.03.2026Wvs Ballinamallard United4-0
- 14.03.2026Lvs Limavady United1-4
- 10.03.2026Wvs Warrenpoint Town4-2
- 11.08.2026Wvs H&W Welders2-1
- 08.08.2026Dvs Armagh City1-1
- 24.04.2026Wvs Limavady United1-0
- 18.04.2026Dvs Loughgall0-0
- 11.04.2026Wvs Annagh United4-0
- 04.04.2026Lvs Newington Youth0-2
- 28.03.2026Wvs H&W Welders3-2
- 21.03.2026Wvs Armagh City8-1
- 14.03.2026Wvs Institute1-0
- 11.03.2026Lvs Limavady United0-2
Progi bramkowe
| Newington Youth | Queen's University | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 68% (13/19) |
| Newington Youth | Queen's University | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 68% (13/19) |
| Newington Youth | Queen's University | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 68% (13/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Newington Youth | Queen's University | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 20% (4/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 60% (12/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |

