Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Ards
Streaki - Ards
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ards — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
- Ards — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ards — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Ards — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ards — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/19, 74%)
- Ards — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/19, 74%)
Streaki - Loughgall
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Loughgall — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Loughgall — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Loughgall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ards
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ards — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ards — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Loughgall
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Loughgall — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Loughgall — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ards jest o 43% lepsza niż Loughgall pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ards | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.60 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Loughgall | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.80 | 2.05 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Wvs Warrenpoint Town3-1
- 11.08.2026Dvs Dundela2-2
- 08.08.2026Wvs Glenavon FC3-1
- 28.07.2026Lvs Carrick Rangers0-1
- 16.07.2026Lvs Bangor0-2
- 25.04.2026Wvs Warrenpoint Town1-0
- 18.04.2026Lvs Institute1-3
- 10.04.2026Wvs Armagh City2-1
- 04.04.2026Lvs Dundela0-1
- 28.03.2026Wvs Ballinamallard United2-0
- 15.08.2026Dvs Institute0-0
- 11.08.2026Dvs Newington Youth2-2
- 08.08.2026Wvs Rathfriland3-1
- 24.04.2026Lvs Newington Youth1-2
- 18.04.2026Dvs Queen's University0-0
- 11.04.2026Wvs H&W Welders2-0
- 04.04.2026Dvs Annagh United1-1
- 28.03.2026Lvs Limavady United0-1
- 20.03.2026Lvs Institute1-3
- 16.03.2026Dvs Armagh City1-1
Progi bramkowe
| Ards | Loughgall | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 74% (14/19) |
| Ards | Loughgall | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 11% (1/9) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 74% (14/19) |
| Ards | Loughgall | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 56% (5/9) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 33% (3/9) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 63% (12/19) | 58% (11/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 68% (13/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 74% (14/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ards | Loughgall | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

