Football Stats
Herb Strabane Athletic
Strabane AthleticŚr. pkt/mecz 1.80
Herb Newington Youth
Newington YouthŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Strabane Athletic

Streaki - Strabane Athletic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Strabane Athletic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Strabane Athletic — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Strabane Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Strabane Athletic — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Strabane Athletic — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Strabane Athletic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Strabane Athletic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Newington Youth

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Newington Youth — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Newington Youth — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Newington Youth — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Newington Youth — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Newington Youth — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Newington Youth — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
  • Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/9, 78%)

Serie - Strabane Athletic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Strabane Athletic — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strabane Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strabane Athletic — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strabane Athletic — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strabane Athletic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strabane Athletic — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Newington Youth

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Newington Youth — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Newington Youth — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Newington Youth — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Newington Youth — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Newington Youth — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Newington Youth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Newington Youth — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Strabane AthleticStrabane Athletic12Herb Newington YouthNewington Youth

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Strabane Athletic jest o 10% lepsza niż Newington Youth pod względem odsetku wygranych meczów.

Strabane AthleticDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.60
3.10
3.35
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
90%
40%
65%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Newington YouthDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.90
4.10
4.00
Strzelone
2.30
2.10
2.20
Stracone
1.60
2.00
1.80
BTTS %
60%
90%
75%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekStrabane Athletic vs Newington Youth
2.10 gola/mecz
Strabane Athletic u siebie
2.10 gola/mecz
Newington Youth na wyjeździe

Progi bramkowe

Strabane AthleticNewington Youth
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (6/15)
47% (9/19)
1. połowa — 1-3 gole
87% (13/15)
79% (15/19)
2. połowa — 1-2 gole
53% (8/15)
58% (11/19)
2. połowa — 1-3 gole
60% (9/15)
74% (14/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemStrabane AthleticNewington Youth
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Under 2.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 3.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 4.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 5.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Newington Youth5410132.60
2H&W Welders5401122.40
3Glenavon FC5311102.00
5Annagh United5311102.00
6Loughgall523091.80
7Newry City AFC530291.80
8Ards521271.40
10Moyola Park521271.40
12Institute511340.80
13Dundela503230.60
15Armagh City502320.40
16Rathfriland500500.00