Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Loughgall
Streaki - Loughgall
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Loughgall — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Loughgall — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Loughgall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Loughgall — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Warrenpoint Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Warrenpoint Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
- Warrenpoint Town — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
- Warrenpoint Town — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Loughgall
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Loughgall — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Loughgall — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Warrenpoint Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Warrenpoint Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Warrenpoint Town — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Warrenpoint Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Warrenpoint Town — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Loughgall jest o 60% lepsza niż Warrenpoint Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| Loughgall | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.00 | 2.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Warrenpoint Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 1.90 | 2.25 |
Strzelone | 1.20 | 0.40 | 0.80 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 0% | 20% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 80% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Wvs Ards2-1
- 15.08.2026Dvs Institute0-0
- 11.08.2026Dvs Newington Youth2-2
- 08.08.2026Wvs Rathfriland3-1
- 24.04.2026Lvs Newington Youth1-2
- 18.04.2026Dvs Queen's University0-0
- 11.04.2026Wvs H&W Welders2-0
- 04.04.2026Dvs Annagh United1-1
- 28.03.2026Lvs Limavady United0-1
- 20.03.2026Lvs Institute1-3
- 21.08.2026Wvs Newry City AFC3-0
- 15.08.2026Lvs Ards1-3
- 11.08.2026Wvs Armagh City2-0
- 08.08.2026Lvs H&W Welders0-3
- 25.04.2026Lvs Ards0-1
- 18.04.2026Wvs Ballinamallard United1-0
- 11.04.2026Lvs Dundela0-2
- 04.04.2026Dvs Institute0-0
- 28.03.2026Dvs Armagh City0-0
- 21.03.2026Lvs Ards0-3
Progi bramkowe
| Loughgall | Warrenpoint Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (12/18) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 39% (7/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 50% (9/18) |
| Loughgall | Warrenpoint Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 67% (6/9) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 89% (8/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (12/18) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 39% (7/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 50% (9/18) |
| Loughgall | Warrenpoint Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 78% (7/9) | 56% (5/9) |
Over 1.5 | 33% (3/9) | 33% (3/9) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 100% (9/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 61% (11/18) | 61% (11/18) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (12/18) | 61% (11/18) |
2. połowa — 1-2 gole | 67% (12/18) | 39% (7/18) |
2. połowa — 1-3 gole | 72% (13/18) | 50% (9/18) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Loughgall | Warrenpoint Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

